Szalona impreza, domowe kino a może nastrojowa muzyka we własnym gabinecie? Nie ważne gdzie, głośnik bluetooth JBL sprawdzi się w każdej sytuacji. O teraz słuchanie muzyki będzie przyjemnością, na którą możesz sobie pozwolić. Sam, ze znajomymi, na imprezie, mieszajcie dowolnie głośniki przenośne i uzyskajcie niesamowity dźwięk.

  • Głośnik bezprzewodowy JBL
  • Głośnik przenośny JBL — Jak wybrać?
  • Możliwości, jakie daje głośnik bluetooth JBL
  • Głośnik JBL to jego potrzebujesz

Głośnik bezprzewodowy JBL

Głośniki JBL można zastosowywać według indywidualnych preferencji użytkowników. Standardowo podczas słuchania muzyki, dzięki szerokiej skali głośności sprawdzi się na wypadach plenerowych ze znajomymi, ale też na imprezie gdzie moc dźwięku będzie grała znaczącą rolę. JBL Głośniki przenośnie dzięki wbudowanej funkcji bluetooth można sparować nie tylko z telefonem, ale z każdym urządzeniem posiadającym technologię transmisji danych, dlatego podczas oglądania filmu warto połączyć głośnik z telewizorem i oglądać ulubiony film niczym na kinowym fotelu. Głośnik przenośny JBL jest całkowicie bezprzewodowy, wiec można zabrać ze sobą w każde miejsce.

Głośnik przenośny JBL- jak wybrać?

Na rynku mamy wiele możliwości doboru odpowiedniego głośnika do naszych preferencji. Głośniki nie mają dużych gabarytów, ponieważ każdy z dostępnych modeli zamieci się w ręce. Są jednak wielkości, które zmieszczą się w kieszeni i bez problemu można je zabrać ze sobą. Charakteryzują się w pierwszej kolejności oczywiście gabarytem, natomiast istotną jest ich moc, która dochodzi do 5W, co przekłada się na głośność i jakość dźwięku. Czas pracy takiego kieszonkowego głośnika to średnio 5 godzin. Większe głośniki charakteryzują się dużo wyższą jakością dźwięku i słyszalnością basów. Moc urządzeń w tym przypadku jest już mocno zróżnicowana, bo może osiągać od 30W do nawet 100W, dlatego warto przed zakupem ustalić, czego oczekujemy od głośnika i jakie są nasze preferencje. Czas pracy głośników przenośnych o większej mocy jest dłuższy, ale uzależniony od modelu. Praca głośnika po ładowaniu może trwać 15-20 godzin, natomiast w przypadku głośnika JBL Pluse 4, gdzie moc wynosi 20W, czas pracy to 12 godzin i ma na to wpływ wbudowane oświetlenie, które poprzez wbudowane diody LED pulsuje kolorami w rytm muzyki.

Możliwości, jakie daje głośnik bluetooth JBL

Funkcja powerbank to jedna z dodatkowych opcji, jakie może pełnić głośnik bluetooth JBL. Za pomocą kabla wystarczy podpiąć swój telefon do głośnika i naładować go, podobnie w przypadku urządzeń wymagających zasilania, możemy skorzystać z głośnika niczym akumulatora i podłączyć np. lampę led nie obawiając się, że w pobliżu nie ma akurat gniazdka z prądem. Parując smartfona z przenośnym głośnikiem, można wykorzystać go jako zestaw głośnomówiący podczas podróży lub wykonywania obowiązków domowych, czy spotkania w większym gronie. Niektóre modele posiadają wbudowane radio, które umożliwi znalezienie ulubionych stacji. Warto zaznaczyć, że głośnik JBL jest wodoodporny i żadne pool party mu niestraszne.

Głośnik JBL to jego potrzebujesz

Lekkie, kompaktowe i przy tym przenośnie głośniki JBL to dawka niesamowitego dźwięku i dobrej zabawy dostępna na wiele godzin. Wybrane modele wyposażone w małe karabińczyki, mogą być zaczepione do torby lub spodni i zabrane w każde miejsce, w które się udamy. Zabawa w pojedynkę? Nie ma mowy! Połącz ze sobą dwa urządzenia lub więcej zgodnie z JBL PartyBoost i uzyskaj dźwięk stereo. Dostępne pozycje w różnych kolorach to gratka dla wszystkich, którzy chcą się wyróżnić w tłumie.