Samsung to marka innowacyjna, która słynie z produkcji sprzętów wysokiej jakości o znacznej funkcjonalności i wysokiej estetyce wykonania. W swojej ofercie ma m.in. pralki automatyczne. Co je wyróżnia na rynku? Z całą pewnością energooszczędność. Są to sprzęty wykorzystujące silniki inwerterowe. Cechują się one znacznie mniejszym zapotrzebowaniem na energię niż silniki klasyczne. Dodatkowo pralki Samsung są bardzo wytrzymałe i ciche w działaniu. Dlatego cieszą się tak dużą popularnością.

Ranking pralek Samsung

Podczas urządzenia łazienki trzeba zainwestować nie tylko w armaturę, ale i sprzęt AGD. Mowa tutaj oczywiście przede wszystkim o pralce. Obecnie dużą popularnością cieszą się energooszczędne urządzenia marki Samsung. Zatem jaką pralkę Samsung kupić? Wybór nie jest prosty, bo oferta firmy do najmniejszych nie należy. Dlatego postanowiliśmy przygotować kompleksowy ranking pralek Samsung.

 1. Pralka Samsung AddWash WW90T986ASH

  Pralka Samsung AddWash WW90T986ASH
  Sprawdź aktualną cenę

  Nowoczesna pralka Samsung wykorzystująca technologię EcoBubble. Skutecznie pierze ubrania nawet w niskiej temperaturze. Czytelny panel AI Control pozwala na automatyczną personalizację ustawień i wybiera najlepsze programy. Funkcja QuickDrive sprawia, że pranie jest skuteczne w nawet o 50% krótszym czasie. Produkt reprezentuje wysoką klasę efektywności energetycznej. Funkcja AddWash pozwala na dodawanie w trakcie prania zapomnianych ubrań. Wynika to z zastosowania dodatkowych drzwi w pralce.

 2. Pralka EcoBubble WW90T504DAT

  Pralka EcoBubble WW90T504DAT
  Sprawdź aktualną cenę

  Wysokiej klasy pralka Samsung z innowacyjną technologią EcoBubble, która zapewnia skuteczne i jednocześnie energooszczędne pranie w niskiej temperaturze. Urządzeniem można sterować z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji SmartThings. Na uwagę zasługuje także funkcja AI Control. Urządzenie nie powoduje dużego zużycia energii elektrycznej i wody. Zastosowano w nim cichy i niezawodny silnik Digital Inverter, który jest objęty aż dziesięcioletnią gwarancją producenta.

 3. Samsung AddWash Slim WW8NK62E0RW

  Samsung AddWash Slim WW8NK62E0RW
  Sprawdź aktualną cenę

  Funkcjonalna pralka Samsung z technologią AddWash. Dzięki niej możliwe jest do pralki ubrań na każdym etapie procesu prania. Z kolei technologia EcoBubble zapewnia skuteczne pranie także w niskiej temperaturze. W urządzeniu zamontowany energooszczędny, cichy i wytrzymały silnik Digital Inverter. Pralka ma rozmiar slim, a więc jest świetnym rozwiązaniem do mniejszych pomieszczeń. Jej głębokość to zaledwie 45 cm. Jednocześnie jest bardzo ładowna, bo mieści aż 6 kg prania jednorazowo.

 4. Pralka Samsung EcoBubble WW80AA126AX

  Pralka Samsung EcoBubble WW80AA126AX
  Sprawdź aktualną cenę

  Wąska, ale jednocześnie pojemna pralka Samsung, która doskonale sprawdzi się w nieco mniejszej łazience. Oferuje sporą pojemność na poziomie 8 kg i wirowanie do 1200 obrotów na minutę. Wysokiej klasy silnik Digital Inverter jest skuteczny i niezawodny w działaniu, a przy tym energooszczędny. Innowacyjna technologia EcoBubble pozwala na usuwanie zanieczyszczeń nawet w niskiej temperaturze. Czyszczenie bębna nie wymaga zastosowania żadnych specjalnych detergentów.

 5. Pralka WW70TA026TT

  Pralka WW70TA026TT
  Sprawdź aktualną cenę

  Bardzo wytrzymała pralka Samsung wykorzystująca innowacyjną technologię EcoBubble zapewniającą skuteczność także w niskiej temperaturze. Produkt reprezentuje wysoką klasę efektywności energetycznej. Wykorzystuje do działania higieniczną parę, skutecznie usuwając z ubrań bakterie i alergeny. Wysokiej klasy silnik Digital Inverter to gwarancja cichej i niezawodnej pracy. Producent udziela na niego 10 lat gwarancji. Ciekawym rozwiązaniem jest także szuflada StayClean.

Szukasz modeli innych producentów? Sprawdź nasz ranking dobrych pralek.

Jaką pralkę Samsung kupić?

Pralki Samsung cieszą się na rynku sporą popularnością. Są bowiem niezawodne, skuteczne i energooszczędne. Jaki jednak model wybrać dla siebie? Czym należy kierować się przy zakupie pralki marki Samsung?

 • Wymiary – na samym starcie warto zastanowić się, gdzie pralka docelowo ma stanąć i jak dużo miejsca jest na nią przeznaczone. Do wyboru są modele standardowe ładowane od przodu, urządzenia slim ładowane od przodu, pralki super slim ładowane od przodu i sprzęt ładowany od góry. Oczywiście im pralka jest większa, tym bardziej jest pojemna. Największe mieszczą 9 kg prania i są odpowiednie dla większych rodzin.
 • Prędkość wirowania – jest to parametr, który dość mocno może się różnić w zależności od wybranego modelu. Na ogół wynosi od 800 do 1400 obrotów na minutę. Im prędkość wirowania jest większa, tym mniej wilgoci jest na ubraniach. To dobry wybór dla osób niecierpliwych, bo wysokie obroty skracają jednocześnie żywotność tkanin.
 • Cicha praca i jakość silnika – nowoczesne silniki inwerterowe są bardzo żywotne i ciche w działaniu. Mają bowiem budowę bezszczotkową, która ogranicza tarcie o siebie poszczególnych elementów.
 • Programy i funkcje dodatkowe – na co dzień większość osób korzysta z kilku podstawowych programów prania. Dużą popularnością cieszą się programy szybkiego prania czy prania ekonomicznego przy niskim poborze wody i energii. Atrakcyjne są ponadto programy dziecięce, antyalergiczne czy delikatne.
 • Zużycie wody – jest ono określane na podstawie cyklu prania przy programie bawełna w temperaturze 60 stopni Celsjusza. Nowoczesne pralki cechują się raczej niskim zużyciem wody. Dlatego są naprawdę oszczędne.
 • Design – pralki Samsung są efektowne wizualnie i wyróżniają się na rynku. Ma to wbrew pozorom spore znaczenie dla wielu osób. Najnowocześniejsze urządzenia są wyposażone w czuły panel obsługi i nie są trudne w obsłudze.

Czy warto kupić pralkę Samsung?

Pralki marki Samsung mają wielu zwolenników. Są to urządzenia, którym nie brakuje wielu zalet. Jedną z nich jest z całą pewnością cicha praca. Panel sterowania jest w tym przypadku intuicyjny, co czyni sprzęt bardzo łatwym w obsłudze. Pralki Samsung cechują się także niskim zużyciem energii elektrycznej i wody. Oferują sporo różnego rodzaju programów. Dlatego nikt nie powinien mieć większego problemu z dopasowaniem cyklu prania do posiadanych tkanin.

Dodatkowo nie da się ukryć, że pralki Samsung uważane są za ekologiczne. Pozwalają one na skuteczne pranie ubrań w niskiej temperaturze. To efekt zastosowania innowacyjnej technologii EcoBubble. Zwiększa ona ilość wytwarzanej w pralce piany. Dlatego ubrania są idealnie wyprane i odświeżone. Urządzenia Samsung są przy tym bardzo wydajne i w czasie wirowania nie przesuwają się. Zresztą można je bezproblemowo wypoziomować.

Dla rodziców spore znaczenie ma fakt, że sporo pralek Samsung oferuje opcję blokady rodzicielskiej. To przy małych dzieciach jest na wagę złota. W ten sposób maluch nie ma możliwości zmiany programu w czasie prania.

Sprawdź pralki marki SAMSUNG

Podsumowanie rankingu pralek Samsung

Pralki Samsung cieszą się na rynku dużą popularnością. Nie ma się czemu dziwić. Uchodzą za niezawodne, ciche i energooszczędne. Jest to rzeczywiście prawda. Są one skuteczne nawet w niskiej temperaturze, co jest efektem zastosowania technologii EcoBubble. W większości przypadków sprzęt oferuje sporo różnych programów i funkcji dodatkowych do wyboru. Pralki Samsung występują w wielu wariantach kolorystycznych do wyboru. Postawić można zarówno na model standardowy, jak i urządzenie w wersji slim.