Nerf zabawka militarna to popularny system zabawek dla dziewczynek i chłopców, który obejmuje różnego rodzaju karabiny, wyrzutnie, pistolety i dodatki do nich. System ten zapewnia aktywną i niezapomnianą zabawę. Daje naprawdę szerokie pole do popisu. Marka ta oferuje różne serie, które odpowiadają potrzebom dzieci w różnym wieku. Zabawki tego typu są bezpieczne  w użytkowaniu, oczywiście o ile przestrzegane są pewne zasady. Nie są to produkty odpowiednie dla dzieci poniżej 6. roku życia.

Ranking nerfów zabawek militarnych

Jaką nerf zabawkę militarną kupić? To pytanie może zadać sobie z pewnością niejeden rodzic dziecka, które uwielbia różnego rodzaju wyrzutnie i karabiny. Seria ta obejmuje zabawki militarne wysokiej jakości o zróżnicowanym przeznaczeniu. Są one odpowiednie zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. W wyborze odpowiedniego modelu powinien pomóc nasz ranking nerfów zabawek militarnych.

 1. Nerf zabawka militarna Hasbro Elite 2.0 Echo

  Nerf zabawka militarna Hasbro Elite 2.0 Echo
  Sprawdź aktualną cenę

  Wysokiej jakości wyrzutnia, którą można modernizować, dostosowując ją do kolejnej bitwy lub misji. Wykorzystuje bowiem zdejmowaną kolbę, zdejmowane przedłużenie lufy i cztery szyny. W skład zestawu wchodzi 20 strzałek Nerf. Za pomocą zabawki można uzyskać ogień ciągły. Strzałki wystrzeliowane są na odległość aż do 27 metrów. Produkt nie jest zasilany bateryjnie. Przeznaczony jest dla dzieci powyżej ósmego roku życia.

 2. Zobavi karabin automatyczny Blaze + 20 strzałek do Nerf

  Zobavi karabin automatyczny Blaze + 20 strzałek do Nerf
  Sprawdź aktualną cenę

  Przeznaczony dla dzieci powyżej szóstego roku życia karabin automatyczny Nerf na baterie. To zabawka w formie wyrzutni kolbowej z elektrycznym automatem. Ładowana jest od dołu. Magazynek mieści aż 10 sztuk nabojów. Mechanizm napędowy jest automatyczny – działa na pięć baterii AA, które nie wchodzą w skład zestawu podstawowego. Wyrzutnia w ciągu sekundy wypuszcza trzy strzały. Zasięg działania to aż 10 metrów. Zabawka posiada certyfikat CE.

 3. Nerf zabawka militarna Hasbro Ultra Two

  Nerf zabawka militarna Hasbro Ultra Two
  Sprawdź aktualną cenę

  Wyjątkowa wyrzutnia dla dzieci o wysokiej funkcjonalności. Działa wykorzystując strzałki Nerf o bardzo dużym zasięgu – lecą aż do 36 metrów. To zabawka zautomatyzowana, która oferuje możliwość szybkiego przeładowywania od tyłu. Bęben mieści sześć strzałek i jest otwarty z tyłu. Działa jedynie ze strzałkami Nerf Ultra. Te wchodzą w skład zestawu podstawowego. Produkt przeznaczony jest dla dzieci powyżej ósmego roku życia.

 4. KIK Wyrzutnia karabin maszynowy Nerf 8 strzałek tarcza

  KIK Wyrzutnia karabin maszynowy Nerf 8 strzałek tarcza
  Sprawdź aktualną cenę

  Zabawka idealna dla dzieci, które lubią gry komputerowe i szeroko rozumiane militaria. Ma postać wyrzutni i karabinu maszynowego. Pozwala na koordynowanie relacji ręka-oo. Obsługa karabinu, a przede wszystkim ładowanie magazynka, poprawia w dużej mierze ogólną motorykę palców. Na uwagę zasługuje żywa kolorystyka zabawki, która jest bardzo atrakcyjna dla dzieci. W skład zestawu wchodzą dodatkowo strzałki tradycyjne i tarcza.

 5. Nerf zabawka militarna Kamizelka taktyczna + akcesoria do wyrzutni

  Nerf zabawka militarna Kamizelka taktyczna + akcesoria do wyrzutni
  Sprawdź aktualną cenę

  Wysokiej jakości kamizelka taktyczna przeznaczona na akcesoria do wyrzutni Nerf 2. Oferuje sporo miejsca do przechowywania amunicji – strzałki, magazynek, inne akcesoria. Pozwala poczuć się jak prawdziwy żołnierz. Kamizelka jest jednocześnie lekka i bardzo wygodna. W czasie zabawy nie krępuje ruchów. Uniwersalny rozmiar pasuje na każde dziecko. Z tyłu produktu znajduje się przewiewna siateczka zapobiegająca poceniu się malucha. W skład zestawu wchodzą także okulary ochronne i bandanka z nadrukiem czaszki.

Jaki nerf zabawkę militarną kupić?

Zabawki militarne Nerf cieszą się na rynku całkiem sporą popularnością i to zarówno wśród chłopców, jak i dziewczynek. Są przeznaczone zazwyczaj dla dzieci powyżej szóstego roku życia. Czym należy kierować się przy ich zakupie?

 • Bezpieczeństwo – to dla rodziców kwestia najważniejsza. Produkty Nerf są dla dzieci generalnie bezpieczne. Produkowane są bowiem z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które nie jest toksyczne. Ma zresztą za sobą wiele badań i testów. Same zabawki są odpowiednie dla dzieci powyżej szóstego roku życia i warto o tym pamiętać. Zawierają bowiem małe elementy. Ich amunicja jest również bezpieczna. Są to bowiem strzałki piankowe – lekkie, miękkie i spore rozmiarowo. Trafienie nawet z bliskiej odległości nie boli i nie pozostawia na skórze śladów.
 • Rodzaj – seria zabawek militarnych Nerf to różnego rodzaju karabiny, pistolety, wyrzutne i kompatybilne z nimi dodatki. Są to produkty atrakcyjne dla dzieci pod względem wizualnym i funkcjonalności. To zabawki rozbudowane, które wykorzystywać można na wiele różnych sposobów. Poszczególne modele odpowiadają potrzebom dzieci w różnym wieku. Są mniejsze, większe, złożone lub prostsze. Dodatkowo można je ulepszać, sięgając po takie akcesoria jak magazynki, amunicja, latarki, podpórki, magazynki na wodę czy okulary.
 • Seria i typ – zabawki militarne Nerf podzielić można również z uwagi na ich rozmiar, typ czy serię. Poszczególne modele różnią się np. używanymi strzałkami. W większości przypadków wykorzystują strzałki Nerf Elite, rzadziej są to produkty Nerf Mega. Dodatkowo do wyboru są zabawki ręczne, automatyczne i zasilane bateriami.

Czy warto kupić nerf zabawkę militarną?

Niekiedy o zabawkach militarnych mówi się źle. Ale czy rzeczywiście należy ich unikać? Okazuje się, że mają one sporo zalet, o ile są wykorzystywane w przemyślany sposób i po wcześniejszej rozmowie z rodzicem. Mogą stać się naprawdę ciekawym elementem zabaw dziecięcych. Dużą popularnością na rynku cieszą się m.in. zabawki militarne nerf.

Nie jest prawdą, że dzieci zainteresowane militariami są agresywne i chcą zrobić rówieśnikom krzywdę. Często jest wręcz odwrotnie. Dzięki tego typu zabawkom maluchy czują się pewniejsze siebie. Za militarnymi gadżetami nerf przepadają przede wszystkim chłopcy. Wynika to w dużej mierze z zakorzenionego w kulturze wzorca mężczyzny jako osoby walecznej, silnej, odważnej. Nic więc dziwnego, że kilkulatki właśnie takie chcą być. Zabawki militarne nerf przychodzą im w tym przypadku z pomocą. Poza tym często przeradza się to w pasję na całe życie. Mowa tutaj np. o strzelectwie czy łucznictwie.

Jeśli jakiś rodzic ma jakiekolwiek wątpliwości w stosunku do zabawek militarnych, powinien poważnie porozmawiać ze swoim dzieckiem i ustalić na samym początku odpowiednie zasady postępowania. W praktyce celowanie strzałkami do puszek i baloników nie jest niczym złym. Nie należy jednak strzelać celowo do ludzi i zwierząt. Nikt nie powinien nikogo krzywdzić. Celem korzystania z zabawek nerf jest przede wszystkim rozrywka i doskonalenie swoich umiejętności.

Popularni producenci nerfów zabawek militarnych

Sklepy warte uwagi

Podsumowanie rankingu nerfów zabawek militarnych

Zabawki militarne nerf od jakiegoś czasu podbijają rynek zabawek dla dzieci. Cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony nie tylko chłopców, ale i dziewczynek. Są odpowiednie dla dzieci w wieku powyżej sześciu lat. To przede wszystkim różnego rodzaju wyrzutnie i karabiny, a także rozbudowane akcesoria do nich. W wyborze odpowiedniego modelu nieco powinien pomóc nasz ranking nerfów zabawek militarnych. Wskazujemy w nim ciekawe produkty i nieco charakteryzujemy zabawki militarne nerf. Zapraszamy do lektury.