Moda na manicure hybrydowy od wielu lat nie przemija. Takie lakiery utrzymują się bowiem na paznokciach nawet do czterech tygodni. Do ich nakładania potrzebne są jednak specjalne pampy UV i LED.  To one sprawiają, że lakiery hybrydowe są bardzo odporne i nie niszczeją nawet przy pracach ręcznych z wykorzystaniem środków chemicznych. Lampa UV/LED to urządzenie, które sprawia, że lakier szybko twardnieje i przez długi czas prezentuje się bardzo efektownie.

Ranking lamp UV LED do hybryd

 1. Semilac Lampa LED 24/48W
  Semilac Lampa LED 24/48W
  Sprawdź aktualną cenę
  Nowoczesna lampa do manicure, która wyróżnia się efektownym ergonomicznym kształtem. Pozwala na jednorazowe umieszczenie w środku całej dłoni i szybkie utwardzenie lakieru marki Semilac na płytce paznokcia. Dzięki magnetycznemu spodowi produkt jest łatwy do czyszczenia, a przy okazji umożliwia wykonanie pedicure. Wentylator zapewnia chłodzenie podczas pracy. Wbudowany czujnik ruchu automatycznie włącza i wyłącza urządzenie. Wskaźnik mocy urządzenia informuje każdorazowo o łącznej mocy znamionowej diod ledowych, które emitują promieniowanie UV.
 2. Neonail Lampa Led 24/48W Double Power Manicure Ped
  Neonail Lampa Led 24/48W Double Power Manicure Ped
  Sprawdź aktualną cenę
  Profesjonalna lampa do manicure hybrydowego z 21 diodami LED i mocą 24W. W praktyce utwardza jednak jak lampy z mocą 48W. Urządzenie wyposażone jest we wbudowany sensor ruchu i wyświetlacz alfanumeryczny, który pokazuje wybrany czas pracy. Do wyboru są tryby 30, 60 i 99 sekund. Lampa dodatkowo posiada systemy zapamiętywania ustawienia mocy oraz Lowe Heat Mode, który stopniowo ją nagrzewa. Model ten jest bardzo prosty w obsłudze. Na uwagę zasługuje także odczepiany spód na magnes.
 3. Sunone Salon 4 Lampa UV/LED
  SUNONE SALON 4 LAMPA UV LED
  Sprawdź aktualną cenę
  Lampa do paznokci hybrydowych najnowszej generacji 80W, która w ekspresowym tempie utwardza żele oraz lakiery hybrydowe. Produkt posiada wbudowany sensor ruchu oraz timer podzielony na 10, 30, 60 i 99 sekund, a po uruchomieniu sensora ruchu święci do 120 sekund. Dolny panel urządzenia został przystosowany do aplikacjo manicure ponieważ jest przypinany na magnesy i łatwo go odpiąć. Wielkość lampy pozwala na włożenie całej dłoni na raz bez osobnego utwardzania kciuków. Sama nazwa wskazuje, że lampa doskonale nada się do salonu manicure jak i dla osób ceniących jakość i szybkość wykonania manicure hybrydowego.
 4. Lampa Sunone Sun5 Uv Led Manicure 48W
  Lampa Sunone Sun5 Uv Led Manicure 48W
  Sprawdź aktualną cenę
  Nowoczesna lampa UV LED o mocy 48W, która szybko i równomiernie utwardza lakiery hybrydowe, żele i innego rodzaju preparaty światłoutwardzalne. Działa niezawodnie, emitując światło, które nie męczy ludzkiego wzroku. Posiada timer 10, 30, 60 oraz 99 sekund i wbudowany sensor ruchu. Po uruchomieniu sensora świeci nieprzerwanie nawet 120 sekund. Model wyróżnia się dużym wyświetlaczem elektronicznym. Panel dolny można odpiąć i wykorzystać w przypadku pedicure.
 5. Lampa UV LED Semilac 36W do stylizacji paznokci
  Lampa UV LED Semilac 36W do stylizacji paznokci
  Sprawdź najniższą cenę
  Lampa UV LED w kształcie mostka, która utwardza akrylożele, żele czy lakiery hybrydowe. Oferuje trzy tryby utwardzania – 30, 60 oraz 99 sekund. Posiada cyfrowy wyświetlacz i system LOW Heat Mode, który stopniowo ją rozgrzewa. Nie ma więc ryzyka, że paznokcie ulegną poparzeniu, a lakier brzydko się zmarszczy. Dzięki technologii dual led lampa łączy w sobie dwa rodzaje światła i działa naprawdę niezawodnie. Wyposażona jest w funkcjonalny sensor ruchu.
 6. Cosmetics Zone lampa LED SUNNAIL 54W
  Cosmetics Zone lampa LED SUNNAIL 54W

  Sprawdź aktualną cenę
  Lampa do lakierów hybrydowych i żeli. Wyposażona jest w 36 diod DUAL LED, co przekłada się na jej energooszczędność. Posiada wbudowany sensor ruchu, który ułatwia pracę – lampa włącza się po włożeniu do niej dłoni. Produkt posiada dodatkowo funkcję Low Heat Mode i system SMART, który po 99 sekundach automatycznie podnosi moc naświetlania do 54W. Wbudowany wyświetlacz LCD pokazuje ile czasu pozostało do końca naświetlania. Przy pomocy lampy wykonać można także pedicure.
 7. Neonail Lampa Led 18W/54W
  Neonail Lampa Led 18W/54W

  Sprawdź najniższą cenę
  Profesjonalna lampa do utwardzania żeli i lakierów hybrydowych. Posiada moc rzędu 18W, ale utwardza lakier w takim samym czasie jak lampy o mocy 54W. System Low Heat Mode pozwala na stopniowe nagrzewanie się lampy do 99s. Dzięki temu można uniknąć efektu marszczenia się lakieru. Wyświetlacz cyfrowy pokazuje czas pozostały do zakończenia naświetlania. Dzięki odczepianemu spodowi lampa posłużyć może również do wykonania pedicure. Lampa pracuje w trzech czasach pracy. Posiada sensor ruchu. Włącza się zaraz po wsunięciu dłoni i wyłącza natychmiast po jej wysunięciu.
 8. Diamond Light Ccfl Lampa Led 36W
  Diamond Light Ccfl Lampa Led 36W
  Sprawdź najniższą cenę
  Nowoczesna lampa do paznokcie żelowych i hybrydowych o mocy 36W z wbudowanym timerem i sensorem ruchu. Cechuje się żywotnością na poziomie 50000 godzin oraz niewielkimi, kompaktowymi rozmiarami. W środku lampy znajduje się specjalna powłoka Alu Shielding, która odbija światło promieniowania UV i dodatkowo skraca czas naświetlania paznokci. W praktyce utwardzenie lakieru hybrydowego trwa tylko 30 sekund, a żelu 1 minutę.
 9. RSC Lampa UV do hybryd DUAL LED 48W SUN 10
  RSC Lampa UV DUAL LED 48W SUN 10
  Sprawdź najniższą cenę
  Popularna lampa, która pozwala na wykonanie manicure (lakiery hybrydowe i żele) oraz pedicure (za sprawą ściąganego dołu). Technologia diod Dual LED emituje w tym przypadku światło zimne, białe, które jest nieszkodliwe dla ludzkich oczu. Produkt posiada czujnik włożenia dłoni, co pozwala na jego wygodną obsługę. Żywotność zastosowanych w tym przypadku diod wynosi 50000 godzin, co pozwala w praktyce nawet na 8 lat bezawaryjnego użytkowania lampy.
 10. Lampa UV LED Elisium 48W/24W
  Lampa UV LED Elisium 48W/24W
  Sprawdź najniższą cenę
  Wysokiej jakości lampa UV LED do utwardzania lakierów z dwustopniową regulacją mocy 24W/48W. To urządzenie, które skutecznie utwardza lakiery hybrydowe, żele i innego typu preparaty światłoutwardzalne. Posiada 30 diod i oferuje wybór czasu naświetlenia – 5, 30 lub 60 sekund w zależności od aktualnych potrzeb. Sama lampa jest dość kompaktowa w zakresie wymiarów. Maksymalny jej czas pracy to 120 minut bez przerwy.
 11. Neonail Lampa LED 18W/36W LCD Display
  Neonail Lampa LED 18W/36W LCD Display
  Sprawdź najniższą cenę
  Funkcjonalna lampa LED oferująca trzy tryby pracy – 30, 60 i 99 sekund, w zależności od aktualnych potrzeb i rodzaju manicure. System Low Heat Mode sprawia, że lampa nagrzewa się stopniowo. Zwiększa swoją moc dopiero po 30 i 60 sekundach. W ten sposób nie jest odczuwalne pieczenie płytki paznokcia. Urządzenie włącza się samoistnie po włożeniu pod lampę dłoni i to na maksymalnie 99 sekund. Czas utwardzania wyświetla się dodatkowo na panelu cyfrowym. Lampa wyposażona jest w 21 diod ledowych.
 12. Lampa UV LED Esperanza Amethyst EBN005
  Lampa UV LED Esperanza Amethyst EBN005
  Sprawdź najniższą cenę
  Utrzymana w białej kolorystyce lampa UV LED do lakieru hybrydowego. Równomiernie utwardza nie tylko lakiery hybrydowe, ale i żelowe czy akrylowe. Sprawdza się zarówno w warunkach domowych, jak i w profesjonalnych salonach piękności. To model z 36 wydajnymi diodami LED, które emitują białe światło. Urządzenie wyróżnia się sporą mocą – 54W i ergonomicznym kształtem. Jest energooszczędne i proste w obsłudze.
 13. Lampa 1Sunone Pro1 Lcd Dual Led Uv 48W Hybrydy Żele
  Lampa 1Sunone Pro1 Lcd Dual Led Uv 48W Hybrydy Żele
  Sprawdź najniższą cenę
  Niezwykle efektowna wizualnie lampa UV LED, która utwardza żele UV i LED, lakiery hybrydowe czy innego typu preparaty światłoutwardzalne. Model ten wyróżnia się nietuzinkowym designem i ciekawą kolorystyką. Sprawdzi się tym samym w każdym salonie kosmetycznym i nie tylko. Posiada energooszczędne źródło światła o znacznej mocy. Działa niezawodnie i szybko. 30 diod oferuje łączną moc na poziomie 48W. Maksymalny czas pracy urządzenia to nawet 50 tysięcy godzin.

Sprawdź również:

Ranking lakierów hybrydowych do paznokci

Najpopularniejsze urządzenia do manicure i pedicure według użytkowników Ceneo

Jaką lampę UV do hybryd kupić?

Wybór lampy UV do paznokcie hybrydowych jest niezwykle ważny. To bowiem dzięki odpowiedniej lampie manicure jest długotrwały i bardzo efektowny. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele lamp. Jak jednak wybrać tę odpowiednią? Na co w  tym przypadku należy zwrócić uwagę?

 • Technologia światła – do wyboru są lampy UV i UV LED. Pierwsze posiadają żarówki UV, które mogą się przepalać. Czas utwardzania hybryd lub żeli to w tym przypadku 2-3 minuty. Lampy UV LED stanowią z kolei połączenie technologii światła ledowego i UV. Zapewniają one szybkie utwardzenie lakieru. Poza tym zastosowane w tym przypadku żarówki są bardziej trwałe. Lampy tego typu utwardzają zarówno żele przeznaczone do UV, jak i do lamp LED. Lampy te bywają w środku lustrzane. Czasem wyróżnia się jeszcze lampy lampy LED z technologią DUAL oraz lampy LED z technologią DUAL i RED.
 • Kształt – lampy otwarte, a więc tzw. mostki sprawdzają się podczas transportu. Są ergonomiczne i funkcjonalne. W ich przypadku żarówki powinny znajdować się nie tylko na górze, ale i po bokach, aby dobrze naświetlić całość paznokcia. Drugim rodzajem są tzw. budki, a więc lampy zabudowane z trzech stron. Są one szybsze i efektywniejsze w działaniu. Zawierają bowiem więcej żarówek LED (umieszczonych na trzech ścianach), a więc szybciej utwardzają żele czy lakiery hybrydowe. Jednocześnie są to lampy nieco większe, a więc często stosowane w gabinetach kosmetycznych.
 • Moc – lampy małe typu mostek mają na ogół moc do 24W. Utwardzają one paznokcie dość długo i nie nadają się do wszystkich rodzajów żeli i hybryd. Bardziej zabudowane lampy mają moc 36W. Sprawdzają się one w przypadku żeli i hybryd. Za optymalną moc uznaje się jednak 48-54W. Lampy z funkcją Low Heat Mode dodatkowo automatycznie zwiększają swoją moc. Nie odczuwalne jest więc uczucie parzenia. Tego typu lampy są nieco droższe,  można je więc na ogół spotkać w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych.

Czy warto kupić lampę UV do paznokci?

Ładne i zadbane paznokcie zawsze są w modzie. Kobiety w każdym wieku chcą mieć estetyczne dłonie, niezależnie od tego, czym zajmują się na co dzień. Tradycyjna pielęgnacja paznokci jest jednak dość czasochłonna. Dlatego też coraz większą popularnością cieszy się manicure hybrydowy, który sprawia, że paznokcie prezentują się nienagannie nawet do 4 tygodni. Wykonuje się go przy pomocy właśnie lamp UV LED. Coraz więcej kobiet nie chce wydawać pieniędzy w salonach kosmetycznych i postanawia wykonywać manicure hybrydowy w warunkach domowych. Nie jest to zresztą w praktyce zbyt skomplikowane.

Lampa UV LED to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które we własnym mieszkaniu lub domu chcą wykonywać sobie manicure hybrydowy lub żelowy. Obsługa takiego urządzenia nie jest w praktyce zbyt skomplikowana. Tymczasem można bez wychodzenia z domu uzyskać efektowne paznokcie zarówno na dłoniach, jak i na stopach.

Popularni producenci lamp UV LED do hybryd