Rankingi 9 Zdrowie i uroda 9 Uroda 9 Manicure i pedicure 9 Ranking frezarek do paznokci 2023

Frezarka do paznokci to urządzenie wielofunkcyjne, które służy do stylizacji paznokci. Za jego pomocą można usunąć stary manicure, wyciąć skórki i zrogowaciałą skórę czy nadać płytce paznokci odpowiedni kształt. Z frezarkami na ogół spotkać się można w zakładach kosmetycznych, chociaż na ich zakup decyduje się coraz więcej kobiet, które stylizacją paznokci zajmują się w domu. Frezarka pozwala szybko nadać paznokciom właściwy kształt i przygotować je do pedicure lub manicure.

Ranking frezarek do paznokci

 1. Semilac Frezarka do paznokci 65W

  Semilac Frezarka 65W
  Sprawdź aktualną cenę

  Nowoczesna frezarka elektryczna z prostym systemem wymiany końcówek. Zapewnia cichą, pozbawioną drgań pracę oraz regulację prędkości kierunku obrotów. Prędkość obrotowa to w tym przypadku 35000, a moc 65W. Produkt wyposażony jest w trzy wymienne frezy. Idealnie nadaje się do opracowywania płytki paznokcia. W skład zestawu wchodzi także ładowarka.

 2. Frezarka Beurer Mp 62 Do Manicure I Pedicure

  Frezarka Beurer Mp 62 Do Manicure I Pedicure
  Sprawdź aktualną cenę

  Przeznaczona do pedicure i manicure frezarka z siedmioma zaawansowanymi jakościowo końcówkami. Posiada płynną regulację prędkości i moc na poziomie 7,5W. Zasilana jest sieciowo i oferuje zintegrowane podświetlenie ledowe. Udzielana jest na nią trzyletnia gwarancja producenta. Cały zestaw zawiera m.in. wygodne etui do przechowywania frezarki.

 3. Neonail Frezarka TP502

  Neonail Frezarka TP502
  Sprawdź aktualną cenę

  Funkcjonalna frezarka o mocy 40W i nowoczesnym designie. Posiada regulację prędkości obrotów i oferuje zmianę ich kierunku w prawo lub lewo. Włączana jest poprzez klasyczny przełącznik lub przycisk nożny. To produkt, który nie zajmuje wiele miejsca i prezentuje się bardzo estetycznie. Jego atutem jest także przeciwprzepięciowy system ochronny i frezy diamentowe wysokiej jakości.

 4. Sunone Frezarka Jsda For 35W

  Sunone Frezarka Jsda For 35W
  Sprawdź aktualną cenę

  Wysokiej klasy frezarka odpowiednia do zastosowania amatorskiego i profesjonalnego jednocześnie. Poddana została wielu testom, co tylko potwierdza jej funkcjonalność i żywotność. Udzielana jest na nią roczna gwarancja producenta. W skład zestawu wchodzą poza samą frezarką oryginalna głowica z mechanizmem TWIST&LOCK, pedał do włączania i wyłączania urządzenia oraz niewielki zestaw frezów.

 5. Beurer Zestaw do manicure pedicure MP 41

  Beurer Zestaw do manicure pedicure MP 41
  Sprawdź aktualną cenę

  Profesjonalny zestaw do pedicure i manicure. Wchodząca w jego skład frezarka pracuje w oparciu o dwustopniową regulację prędkości. Oferuje obroty prawe i lewe. Całość wyposażona jest w funkcjonalną lampkę LED i jest zasilana sieciowo. Praktyczne etui znacznie ułatwia przechowywanie sprzęt. Do zestawu dołączone są także końcówki – stożki szafirowe, stożek filcowy, frez walcowy, frez płomieniowy oraz tarcza szafirowa. Mogą być one użytkowane przez diabetyków.

 6. Frezarka do paznokci Clavier biała

  Frezarka do paznokci Clavier biała
  Sprawdź aktualną cenę

  Wysokiej jakości frezarka do manicure i pedicure o mocy 40W. Oferuje do 35 tysięcy obrotów. Wykonana jest z materiałów wysokiej klasy i cechuje się eleganckim designem. Sprawdzi się zarówno w gabinecie kosmetycznym, jak i domu. W skład zestawu poza samą frezarką wchodzą głowica z systemem twist-lock, pedał do sterowania i średni zestaw frezów (6 frezów i 6 kapturków). Na produkt udzielana jest roczna gwarancja producenta.

Jaką frezarkę do paznokci kupić?

Frezarka to urządzenie wielofunkcyjne wykorzystywane do pedicure i manicure w zakładach kosmetycznych. Sprawdzi się jednak także i w niejednym domu, w którym mieszka stylistka paznokci. Jak wybrać odpowiedni model? Na co zwrócić uwagę przy zakupie frezarki do paznokci?

 • Moc – od tego parametru zależy oczywiście siła pracy frezu. Moc ma dlatego bardzo duże znaczenie i należy dobrać ją odpowiednio do przeznaczenia urządzenia. Gdy frezarka wykorzystywana ma być tylko w warunkach domowych, można postawić na model nieco słabszy. Do użytku profesjonalnego przeznaczone są urządzenia o mocy 40-45W.
 • Obroty – warto postawić na frezarkę do paznokci, która oferuje minimum 20-30 tysięcy obrotów na minutę. Dobrze, gdy prędkość pracy można regulować i dostosować w danym momencie do aktualnych potrzeb.
 • Głowica – dobrej klasy frezarki do paznokci posiadają głowicę z funkcją twist-lock. Pozwala ona na szybką i bezproblemową zmianę  frezów.
 • Włączanie pedałem nożnym – to rozwiązanie niepozorne, ale bardzo wygodne i warto zwrócić na nie uwagę w czasie zakupów. W ten sposób urządzenie można włączać i wyłączać stopą. Nie trzeba wówczas odrywać się od pracy i szukać przełącznika.
 • Regulacja kierunku obrotów – to funkcja przydatna, która w dużej mierze ułatwia pracę z frezarką. Pozwala na ustawienie skrętu w prawo lub w lewo w zależności od potrzeb.
 • Ergonomia – komfort pracy zależy w dużej mierze od tego, w jaki sposób zbudowana jest rączka frezarki. Powinna być ona stabilna i dobrze leżeć w dłoni.
 • Głośność – od tego parametru zależy komfort pracy. Ma to duże znaczenie, gdy frezarka wykorzystywana jest w gabinecie kosmetycznym.
 • Wielkość i waga – to parametry, które mają duże znaczenie w przypadku stylistyk mobilnych, które dojeżdżają do swoich klientek lub pracują w swoim domu. Mała frezarka, która waży niewiele jest w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem.

Czy warto kupić frezarkę do paznokci?

Frezarka do paznokci to urządzenie wielofunkcyjne. Wyposażone jest ono w wiele nakładek i frezów, które są w stanie dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca. Frezarki są doskonałym rozwiązaniem nawet w przypadku paznokci grubych i twardych, gdzie nie sprawdza się standardowy pilnik do paznokci.

Dobrej klasy frezarka skraca paznokcie naturalne i sztuczne, modeluje płytkę paznokcia i nadaje jej określony kształt, usuwa skórki i nagniotki, poleruje akryl, usuwa z paznokci resztki żelu czy starego manicure, opiłowuje paznokcie żelowe i akrylowe oraz robi wgłębienia co mocowania ozdób. Zastosowanie tego urządzenia jest więc naprawdę szerokie.

Frezarki są obecnie w zasadzie standardowym elementem wyposażenia gabinetu kosmetycznego, w którym oferowana jest stylizacja paznokci. Na zakup takiego urządzenia decyduje się też wiele mobilnych stylistek paznokci i takich, które pracują u siebie w domu czy mieszkaniu. Oferta na rynku jest tak szeroka, że każdy powinien bez problemu znaleźć model frezarki odpowiedni do swoich potrzeb.

Popularni producenci frezarek do paznokci

Sklepy warte uwagi