Rankingi 9 Zdrowie i uroda 9 Uroda 9 Manicure i pedicure 9 Ranking zestawów do manicure hybrydowego 2023

Zestaw do manicure hybrydowego to produkty i akcesoria wykorzystywane do tworzenia stylizacji hybrydowych, które wchodzą w skład jednego pakietu. Taki zestaw stanowi idealne rozwiązanie w przypadku osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z manicure. Standardowy zestaw do manicure hybrydowego składa się z bazy, topu, przynajmniej jednego koloru lakieru hybrydowego, a także akcesoriów niezbędnych do aplikowania i zdejmowania lakieru.

Ranking zestawów do manicure hybrydowego

 1. Zestaw do manicure hybrydowego NeoNail z lampą

  Zestaw do manicure hybrydowego NeoNail z lampą
  Sprawdź aktualną cenę

  Wysokiej jakości zestaw do manicure hybrydowego z lampą w składzie. Opakowanie zawiera m.in. top, bazę i pięć miniaturek lakierów hybrydowych, a także podstawowe akcesoria potrzebne na starcie. Atutem zestawu jest obecność lampy LED wysokiej klasy o mocy maksymalnej 48W. Sprawdza się ona nie tylko w przypadku hybryd, ale i żeli. Lampa ta posiada czytelny wyświetlacz i oferuje trzy różne czasy utwardzania warstw – 30, 60 i 90 sekund.

 2. Semilac Zestaw One Step Hybrid

  Semilac Zestaw One Step Hybrid
  Sprawdź aktualną cenę

  Kompletny zestaw startowy do hybryd. Jego podstawą jest wysokiej jakości lakier hybrydowy w kolorze klasycznej czerwieni. Ma on formę wygodnego markera i nie wymaga stosowania bazy czy topu. Nie sprawia tym samym żadnych problemów w czasie aplikacji. Ponadto w skład zestawu wchodzą poręczna lampa UV LED, cleaner o szerokim zastosowaniu (przygotowuje płytkę do nałożenia lakieru i usuwa po zakończeniu pracy z paznokcia lepką warstwę), oliwka do skórek i paznokci oparta na roślinnych składnikach oraz mili polerka.

 3. Sunone for Everyone Zestaw do Hybryd Lampa Led

  Sunone for Everyone Zestaw do Hybryd Lampa Led
  Sprawdź aktualną cenę

  Funkcjonalny zestaw do manicure hybrydowego, na który składają się produkty i akcesoria pozwalające rozpocząć przygodę z popularnymi hybrydami. W skład zestawu wchodzą wysokiej klasy lampa LED o mocy 48W, top no wipe na lakier hybrydowy, baza pod lakier hybrydowy, trzy lakiery hybrydowe, remover, cleaner, pilnik łódka, bezpyłowe waciki w ilości 50 sztuk, 10 patyczków z drzewa pomarańczowego i blok polerski.

 4. NeoNail Zestaw 5x Lakier hybrydowy Lampa Led 18/36

  NeoNail Zestaw 5x Lakier hybrydowy Lampa Led 18/36
  Sprawdź aktualną cenę

  Rozbudowany zestaw startowy do manicure hybrydowego. Składa się z pięciu lakierów hybrydowych, wysokiej jakości bazy, na której można także nadbudować płytkę paznokcia, topu bez konieczności przemywania, cleanera z acetonem oraz polerki, pilnika i patyczków do aplikacji pyłku. Całość uzupełnia nowoczesna lampa LED z mocą rzeczywistą na poziomie 36W. W skład zestawu wchodzi też innowacyjny pyłek Hollywood, który daje różne efekty w zależności od sposobu jego aplikacji.

 5. Zestaw startowy do manicure hybrydowego Hi Hybrid

  Zestaw startowy do manicure hybrydowego Hi Hybrid
  Sprawdź aktualną cenę

  Świetnie skomponowany zestaw startowy do manicure hybrydowego. W jego skład wchodzą lampa UV LED 10W, dwa pilniki, blok polerski, baza do paznokci, lakier hybrydowy w kolorze klasycznej czerwieni, cleaner do hybryd, aceton do hybryd oraz top no wipe. Na szczególną uwagę zasługuje wysokiej jakości lampa do paznokci hybrydowych. To uniwersalne urządzenie, które oferuje dwa czasy utwardzania – 45 i 60 sekund. Udzielana jest na nią dwuletnia gwarancja producenta.

Jaki zestaw do manicure hybrydowego kupić?

Zestaw do manicure hybrydowego to świetne rozwiązanie dla tych kobiet, które chcą zacząć swoją przygodę z popularnymi hybrydami. W ten sposób nie muszą już samodzielnie kompletować potrzebnych do tego produktów. Jak jednak wybrać zestaw do hybryd odpowiedni do swoich potrzeb? Co w tym przypadku ma najważniejsze znaczenie?

 • Lampa – to niewątpliwie podstawowy element takiego zestawu do manicure hybrydowego. Jest on potrzebny do utwardzania lakieru. Lampy podzielić można z uwagi na zastosowane w nich żarówki. Najpopularniejsze  modele wykorzystują standardowe światło ultrafioletowe i wyposażone są w świetlówki. Pracują one w dość wysokiej temperaturze. Innym rozwiązaniem są lampy LED wyposażone w diody. Ich eksploatacja jest tańsza i nie generują one tyle ciepła. Ich atutem jest też duża wytrzymałość. Użytkować można je nawet 100 tysięcy razy. Działają one na substancje ledowo aktywne, a więc nie tylko na hybrydy, ale i żele. Lampy LED są przy tym droższe niż lampy UV. Przeznaczone do użytku domowego modele mają na ogół moc od 12 do 24W.
 • Lakiery – dobre zestawy do manicure hybrydowego zawierać powinny co najmniej kilka lakierów do paznokci. Dodatkowo w skład kompletu wchodzić musi baza i top. Im więcej kolorów, tym lepiej. Warto też mieć na uwadze konsystencję lakierów. Jeśli są one bardzo gęste, mogą utwardzić się jedynie z wierzchu – wnętrze pozostanie mokre. Z kolei lakiery rzadkie spływają z powierzchni paznokcia.
 • Gadżety – samo nałożenie lakieru hybrydowego to za mało, aby paznokcie prezentowały się estetycznie. Dlatego też w skład gotowych zestawów wchodzi szereg różnego rodzaju akcesoriów do pielęgnacji dłoni i paznokci. Są to cążki do skracania skórek, patyczki do czyszczenia płytki czy nożyczki. Istotnym elementem jest ponadto pilnik – niektóre zestawy zawierają kilka jego rodzajów. Przed nałożeniem lakieru paznokcie trzeba też zmatować. Do tego służy blok polerski.

Czy warto kupić zestaw do manicure hybrydowego?

Manicure hybrydowy to prawdziwy hit kilku ostatnich lat. Trudno się temu dziwić, gdyż lakier hybrydowy po utwardzeniu w specjalnej lampie, w nienaruszonym stanie na paznokciach utrzymuje się do trzech tygodni. Można przy tym wykonywać bez obaw swoje codzienne obowiązki. Hybrydy nie odpryskują i nie ścierają się. Wykonanie takiego manicure w profesjonalnym zakładzie kosmetycznym może jednak sporo kosztować. Stąd też dobrym pomysłem może być zakup zestawu do manicure hybrydowego i jego wykonywanie w warunkach domowych. Nie jest to wbrew pozorom bardzo skomplikowane.

W skład nawet podstawowego zestawu do hybryd wchodzą wszystkie podstawowe produkty do wykonania manicure tego rodzaju. Podstawą jest oczywiście odpowiednia lampa służąca do utwardzania lakieru. Ponadto w skład kompletu wchodzą na ogół różnego rodzaju lakiery hybrydowe, topy, bazy, cleanery, a także akcesoria pozwalające utrzymać skórę dłoni i paznokcie w odpowiedniej kondycji – polerki, polniki, bloki polerskie, patyczki do skórek itd.

Popularni producenci zestawów do manicure hybrydowego

Sklepy warte uwagi