Koparka zdalnie sterowana to popularna zabawka dla dzieci idealna dla wszystkich małych budowlańców. W większości przypadków za produktami tego typu przepadają chłopcy, ale i dziewczynki mogą wykazywać zainteresowanie maszynami budowlanymi. Zdalnie sterowane koparki to zabawki przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Są wybierane zarówno przez maluchy, jak i kilkulatki w wieku szkolnym. Wybór na rynku jest w tym przypadku naprawdę szeroki, a więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Ranking koparek zdalnie sterowanych

Jaką koparkę zdalnie sterowaną kupić? Takie pytanie zadaje sobie z pewnością niejeden rodzic, który staje przed wyborem prezentu dla swojego dziecka. Za koparkami przepadają przede wszystkim chłopcy, ale i coraz więcej dziewczynek interesuje się maszynami budowlanymi różnego rodzaju. Dlatego postanowiliśmy przygotować kompleksowy ranking koparek zdalnie sterowanych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

 1. Koparka zdalnie sterowana Apps Rc HToys

  Koparka zdalnie sterowana Apps Rc HToys
  Sprawdź aktualną cenę

  Zdalnie sterowana koparka z metalową łyżką. Posiada aż 15 kanałów – opuszcza i podnosi ramię. Wyposażona jest w gumowe gąsienice i wyróżnia się dużą estetyką wykonania. Jej atutem jest podświetlana LED i obracana kabina. Dołączony do zestawu pilot daje pewny zasięg i sporę precyzję sterowania. Koparką bawić się można zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. To świetny pomysł na prezent. W skład zestawu wchodzą koparka, pilot zdalnego sterowania, akumulator wielokrotnego ładowania i ładowarka USB.

 2. Koparka Lean Toys Buldożer Zdalnie Sterowany

  Koparka Lean Toys Buldożer Zdalnie Sterowany
  Sprawdź aktualną cenę

  Przeznaczona dla dzieci powyżej ósmego roku życia koparka zdalnie sterowana. Wchodzące w skład zestawu joysticki sterują ruchomą łyżką i poruszaniem się w przód oraz w tył. Dwa przycisku ulokowane z przodu pozwalają na unoszenie i opadanie łyżki. Koparka w czasie jazdy świeci się i wydaje odgłosy dźwiękowe. W zestawie znajduje się akumulator, który po naładowaniu zapewnia około 60 minut zabawy.

 3. Huina Buldożer Koparka Spychacz Ładowacz Zdalnie Sterowany

  Huina Buldożer Koparka Spychacz Ładowacz Zdalnie Sterowany
  Sprawdź aktualną cenę

  Wysokiej jakości koparka zdalnie sterowana ze światłami LED. Można nią sterować w dowolny sposób. Produkt wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Maszyna jeździ w różnych kierunkach i ma podnoszoną łyżkę spychacza. W skład zestawu wchodzi funkcjonalny pilot zdalnego sterowania o pewnym zasięgu. Dodatkowo zakupić można inne maszyny budowlane z tej samej serii i sterować nimi jednocześnie.

 4. Koparka zdalnie sterowana H-Toys 1:18

  Koparka zdalnie sterowana H-Toys 1:18
  Sprawdź aktualną cenę

  Efektowna wizualnie koparka zdalnie sterowana odtworzona w skali 1:18. Wyróżnia się wysoką jakością wykonania i jeździ w różnych kierunkach. W skład zestawu wchodzi praktyczny pilot zdalnego sterowania, który ma naprawdę pewny zasięg i nie jest trudny w obsłudze. Atutem koparki są gumowe koła i efekty świetlne. Sześć kanałów oferuje pełną kontrolę nad zabawką. To koparka idealna dla dzieci w różnym wieku. Posiada certyfikat CE, co jest najlepszym potwierdzeniem jej wysokiej jakości.

 5. Koparka Artyk Ciężarówka Z Koparką Na Radio

  Koparka Artyk Ciężarówka Z Koparką Na Radio
  Sprawdź aktualną cenę

  Oryginalna zabawka dla dzieci w formie zdalne sterowanej samochodo-koparki. To propozycja idealne dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Spodoba się jednak nie tylko chłopcom, ale i wielu dziewczynkom. Zapewnia doskonałą zabawę przez wiele godzin. Pojazd działa na pilota i wyposażony jest w ruchome elementy. Oferuje również efekty dźwiękowe. Porusza się bezproblemowo w różne strony.

Jaką koparkę zdalnie sterowaną kupić?

Zdalnie sterowana koparka to popularna zabawka dla dzieci w różnym wieku. Cieszy się dużą popularnością zarówno wśród chłopców, jak i dziewczynek. Na jaki model się zdecydować? Co wziąć pod uwagę przy zakupie koparki zdalnie sterowanej?

 • Ładowanie i czas pracy – to kwestie podstawowe przy wyborze koparki zdalnie sterowanej. Ważne jest to, aby akumulator zabawki ładował się dość szybko, a zabawa trwała dłużej niż kilka minut. To przekłada się bowiem dla dziecka na bardziej atrakcyjną zabawę.
 • Jakość wykonania i odwzorowanie szczegółów – dzieci lubią pojazdy, które do złudzenia przypominają prawdziwe koparki. Zabawa nimi nie nudzi się zbyt szybko. Maluchy są wręcz zachwycone możliwością sterowania miniaturową wersją idealnie odwzorowanej koparki.
 • Efekty dźwiękowe i świetlne – to cechy, które nie są wprawdzie konieczne, ale znacznie uatrakcyjniają zabawę koparką. Dzieci lubią zabawki, które wydają efekty dźwiękowe i oferują efekty świetlne. To dla każdego małego fana maszyn budowlanych nie lada gratka.
 • Łatwość obsługi – idealnie, gdy koparka zdalnie sterowana nie jest zbyt trudna w obsłudze. Duża w tym zasługa dołączonego do zestawu pilota zdalnego sterowania.
 • Wiek dziecka – zabawki należy zawsze kupować, mając na uwadze wiek dziecka. Stosowane informacje powinny znajdować się na opakowaniu koparki. Warto o tym pamiętać, bo bezpieczeństwo malucha jest najważniejsze.

Czy warto kupić koparkę zdalnie sterowaną?

Dzieci kochają zabawki, które rozwijają wyobraźnię i zapewniają zabawę przez długi czas. Przykładem mogą być koparki zdalnie sterowane, które przypadną do gustu wszystkim małym fanom budownictwa. Są to pojazdy, które poruszają się w różnych kierunkach. Większość modeli pozwala na podnoszenie i opuszczanie ramienia z łyżką koparki. W ten sposób można przewozić różne materiały budowlane. Nic więc dziwnego w tym, że zdalnie sterowane koparki to zabawki, które z roku na rok cieszą się na rynku coraz większą popularnością.

Nie da się ukryć, że zabawkami w formie pojazdów budowlanych przepadają przede wszystkim chłopcy. Jednak i sporo dziewczynek lubi tego typu produkty. Są one popularne wśród dzieci w różnym wieku. Dla maluszków dobrym rozwiązaniem są klasyczne koparki zabawkowe, które nie oferują żadnych dodatkowych funkcji. Maj one koła, można nimi poruszać się po podłodze. Łyżka bywa czasem ruchoma. Jednak dzieci starsze oczekują od zabawek już czegoś więcej. W tym przypadku zakup zdalnie sterowanej koparki jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Koparki zdalnie sterowane w zestawie mają specjalny pilot do sterowania. Przy jego pomocy pojazdem można poruszać się w różne strony. Pozwala on również na obracanie kabiną czy sterowanie ramieniem. Niektóre zabawki dostępne na rynku wydają dodatkowo dźwięki i sygnały świetlne. Takie produkty z pewnością rozwijają u dzieci zdolności manualne. Sprawiają, że poprawia się ich zwinność czy koncentracja. Oczywiście warto stawiać na zabawki, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów i posiadają stosowne certyfikaty. Każdy rodzic chce mieć w końcu pewność, że jego pociecha w czasie zabawy jest w 100% bezpieczna.

Popularni producenci koparek zdalnie sterowanych

Sklepy warte uwagi

Podsumowanie rankingu koparek zdalnie sterowanych

Zdalnie sterowane koparki to zabawki dla dzieci, których popularność z roku na rok rośnie. Stanowią one doskonały wybór nie tylko dla wielu chłopców, ale i dziewczynek. Okazuje się bowiem, że sporo maluchów interesuje się maszynami budowlanymi. Wybór koparek na pilota na rynku jest zresztą całkiem spory. Dlatego postanowiliśmy przygotować kompleksowy ranking koparek zdalnie sterowanych, opierając się w dużej mierze na opiniach internautów.