Marka Philips to jedna z największych i najbardziej znanych firm elektronicznych na świecie. Zajmuje się produkcją i sprzedażą szerokiej gamy produktów, w tym żelazek, odkurzaczy, sprzętu AGD czy oświetlenia. Żelazka Philips charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością i innowacyjnymi rozwiązaniami. Są bardzo wydajne i skuteczne w usuwaniu zagnieceń, co pozwala na szybkie i dokładne prasowanie różnego rodzaju tkanin.

Najlepsze żelazko Philips – ranking

Wiele osób zastanawia się na pewno, jakie żelazo Phillips kupić. To w końcu producent sprzętu AGD, który cieszy się ogromnym uznaniem na całym świecie. Dlatego postanowiliśmy przygotować kompleksowy ranking żelazek Phillips. Zestawienie w dużej mierze oparliśmy na opiniach internautów na ten temat. Mamy nadzieję, że nieco pomoże w podjęciu ostatecznej decyzji zakupowej. Zapraszamy do lektury.

 1. Żelazko Philips Azur GC4909/60
  Żelazko Philips Azur GC4909/60

  Sprawdź aktualną cenę

  Wysokiej jakości żelazko marki Phillips w eleganckim, czarnym kolorze. To to żelazko parowe z funkcją automatycznego wyłączania i dużą mocą 3000W, która zapewnia szybkie i skuteczne prasowanie nawet trudnych do wygładzenia materiałów. Urządzenie jest wyposażone w specjalny system podgrzewania, który umożliwia równomierne rozprowadzenie pary po całej powierzchni żelazka. Dodatkowo, żelazko posiada funkcję automatycznego czyszczenia i usuwania kamienia, co pozwala utrzymać urządzenie w dobrym stanie na dłużej.

 2. Żelazko Philips GC4908/80
  Żelazko Philips GC4908/80

  Sprawdź aktualną cenę

  Funkcjonalne żelazko marki Phillips wyposażone w technologię OptimalTEMP, która automatycznie reguluje temperaturę w zależności od rodzaju tkaniny, dzięki czemu nie ma potrzeby ustawiania temperatury ręcznie i można bezpiecznie prasować wszystkie rodzaje tkanin w jednym podejściu. . Wbudowany zbiornik na wodę o pojemności 350 ml pozwala na długotrwałe użytkowanie żelazka bez potrzeby częstego uzupełniania wody. Dzięki technologii SteamGlide Advanced, płyta żelazka jest wyjątkowo odporna na zarysowania, a jednocześnie umożliwia gładkie i bezproblemowe prasowanie.

 3. Żelazko Philips GC4541/20
  Żelazko Philips GC4541/20

  Sprawdź aktualną cenę

  Bezproblemowe w obsłudze żelazko Phillips z funkcją SteamGlide Plus, dzięki której płyta żelazka zapewnia łatwe i szybkie przesuwanie po tkaninie, a jednocześnie równomierne rozprowadzanie pary. Dodatkowo, żelazko ma możliwość wykorzystania pary uderzeniowej, która pomaga usunąć trudne do prasowania zagniecenia. Duży zbiornik na wodę (300 ml) umożliwia dłuższe prasowanie bez konieczności uzupełniania wody.

 4. Żelazko Philips GC4532/20
  Żelazko Philips GC4532/20

  Sprawdź aktualną cenę

  Cieszące się dużą popularnością na rynku żelazko Phillips, które dzięki funkcji Power Steam urządzenie generuje silny strumień pary o ciśnieniu 50 g/min, co pomaga w efektywnym usuwaniu zagnieceń i pofałdowań na ubraniach. Żelazko posiada również funkcję wystrzału pary o ciśnieniu 220 g/min nieocenioną w usuwaniu trudnych zagnieceń i skutecznie ułatwia prasowanie tkanin. Urządzenie wyposażone jest w system antywapienny, który zapobiega osadzaniu się kamienia na podgrzewanej powierzchni.

 5. Żelazko Philips DST5030/20
  Żelazko Philips DST5030/20

  Sprawdź aktualną cenę

  Funkcjonalne żelazo Phillips wyposażone jest w silnik zapewniający mocny strumień pary o ciśnieniu do 50g/min oraz uderzeniowej pary o wartości 240g. Dzięki temu można  szybko i skutecznie pracować różnego rodzaju tkaniny. Powierzchnia płytki żelazka została pokryta powłoką ceramiczną, co gwarantuje doskonałe przewodzenie ciepła i równomierne rozprowadzanie pary. Dodatkowo powłoka ta jest wytrzymała i odporna na zarysowania, dzięki czemu żelazko jest bezawaryjne.

Jakie żelazko Philips kupić?

Phillips to jeden z najbardziej znanych producentów sprzętu AGD na świecie. Ma w swojej ofercie np. wydajne i bezawaryjne żelazka. Jaki model wybrać dla siebie? Co warto w tym przypadku wziąć pod uwagę?

 • Rodzaj – nie wszyscy wiedzą o tym, że marka Phillips ma w swojej ofercie np. żelazka parowe tradycyjne czy żelazka parowe z generatorem pary. Te drugie są bardziej wydajne. Mają bowiem osobny zbiornik na wodę i produkują bardzo dużą ilość pary ułatwiającej prasowanie. Ich popularność na rynku cały czas rośnie.
 • Moc – od tego parametru zależy w dużej mierze wydajność prasowania i szybkość nagrzewania się żelazka. Wybór jest w tym zakresie naprawdę duży. Standardowo żelazka Phillips mają moc od 1600 do 2400W. Są jednak i modele znacznie silniejsze, które doskonale radzą sobie z dużymi zagnieceniami.
 • Funkcjonalność – żelazka Phillips mają tutaj sporo ciekawych funkcji do zaoferowania. Wymienić warto na pewno automatyczne wyłączanie, automatyczną regulację pary, funkcję samooczyszczania, zabezpieczenie przed kapaniem. Każdy znajdzie więc model żelazka dopasowany do swoich potrzeb.
 • Płyta – może być pokryta różnymi materiałami. Każdy ma oczywiście swoje wady i zalety. Stal nierdzewna jest odporna na zarysowania i bardzo wytrzymała. Dodatkowo błyskawicznie się  nagrzewa i równomiernie rozprowadza ciepło. Ceramika jest delikatniejsza dla tkanin, a przy tym wytrzymała i odporna na blaknięcie. Teflon to z kolei materiał nieprzywierający. Jest jednak mniej trwały i raczej łatwo się rysuje.
 • Wydajność pary – to miara ilości pary wydzielanej w ciągu jednej minuty. Warto zwrócić uwagę na tę wartość, gdyż im jest większa, tym skuteczniej usuwane są zagniecenia z tkanin.
 • Wielkość zbiornika na wodę – większy zbiornik na wodę oznacza, że można dłużej prasować bez konieczności uzupełniania wody. Zwykle żelazka Philipsa mają zbiorniki na wodę o pojemności od 200 do 350 ml.

Czy warto kupić żelazko firmy Philips?

Przede wszystkim, żelazka Philips cechują się wysoką jakością wykonania oraz innowacyjnymi funkcjami – technologia zapobiegająca kapaniu, automatyczna regulacja temperatury i podgrzewanie pary, co ułatwia i przyspiesza proces prasowania. Trudno więc dziwić się temu, że cieszą się na rynku od lat bardzo dużą popularnością.

Sporo żelazek marki Phillips oferuje  funkcję automatycznego wyłączania, która zapobiega przegrzaniu urządzenia i zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Urządzenia są projektowane tak, aby szybko i skutecznie usuwać zagniecenia z tkanin, dzięki czemu można zaoszczędzić czas i energię. Żelazka Phillips nie sprawiają większych problemów w obsłudze. Szybko się nagrzewają i są wyposażone w ergonomiczne uchwyty.

Żelazka Phillips to doskonały wybór dla osób, które oczekują wysokiej jakości, skuteczności i łatwości obsługi. Są bezawaryjne i niezawodne w działaniu. Warto więc w tego typu sprzęt inwestować. To również świetny pomysł na prezent np. na parapetówkę.

Podsumowanie rankingu żelazek Philips

Żelazka marki Phillips są doskonale znane na całym świecie. Słyną z wysokiej jakości wykonania i swojej funkcjonalności. Są wytrzymałe, bezawaryjne i niezawodne w działaniu. Doskonale radzą sobie z dużymi zagnieceniami tkanin. Nasz ranking żelazek Phillips powstał, aby nieco ułatwić podjęcie ostatecznej decyzji zakupowej. Mamy nadzieję, że powyższe zestawienie pomoże  w wyborze najlepszego żelazka marki Phillips. Szczególnie mocno zachęcamy do robienia zakupów przez internet, bo jest to rozwiązanie najwygodniejsze i najszybsze. Nie wymaga nawet wychodzenia z domu.