Paski wybielające to nasączone specjalnym preparatem prostokąty, które służą do rozjaśniania szkliwa zębów w warunkach domowych. Pozwalają uzyskać uzębienie jaśniejsze nawet o 2-3 tony. W paskach wybielających na ogół stosuje się nadtlenek wodoru, a więc tę samą substancję, po którą sięgają dentyści przy wybielaniu zębów w gabinetach. Przed sięgnięciem po paski warto jednak skonsultować się ze specjalistą, aby wyleczyć ubytki, a także usunąć kamień nazębny.

Ranking pasków wybielających

 1. Berren Blanx O3X Paski Wybielające

  Berren Blanx O3X Paski Wybielające
  Sprawdź aktualną cenę

  Wysokiej klasy paski wybielające poprawiające biel zębów aż do 4 odcieni. Sprawdzają się doskonale w warunkach domowych. Nie wywołują nadwrażliwości zębów i nie powodują podrażnienia dziąseł.Wykorzystują natomiast wyjątkową formulację wybielającą. Dają efekt natychmiastowego, zdrowego i białego uśmiechu. Po paski te sięgnąć mogą wszyscy – nie ma do ich stosowania żadnych przeciwwskazań. W skład zestawu wchodzi 5 opakowań pasków wybielających, które są od razu gotowe do użycia.

 2. White Glo Activated Charcoal Strips Wybielające Paski Z Węglem

  White Glo Activated Charcoal Strips Wybielające Paski Z Węglem
  Sprawdź aktualną cenę

  Jakościowe paski wybielające z węglem aktywnym. W skład zestawu w chodzi siedem nasyconych węglem aktywnym pasków, które są łatwe do nakładania. Dopasowują się bowiem do kształtu zębów. Przez 30 minut trwania zabiegu można swobodnie rozmawiać czy pić. Paski te skutecznie usuwają przebarwienia z kawy czy herbaty. Radzą sobie z plamami powodowanymi przez palenie. Nie zawierają nadtlenków i są w 100% bezpieczne dla szkliwa zębów.

 3. WhiteWash Nano Intensive Wybielające paski do zębów

  WhiteWash Nano Intensive Wybielające paski do zębów
  Sprawdź aktualną cenę

  Wybielające paski do zębów o intensywnym działaniu. To produkt stworzony przez wybitnych brytyjskich stomatologów, oparty na nowoczesnej technologii. Pozostaje bezpieczny dla zębów i dziąseł. Paski doskonale pasują do powierzchni zębów i sięgać mogą po nie wszyscy. Na uwagę zasługuje także miętowy posmak pasków. Dla uzyskania odpowiedniego efektu należy trzymać je na zębach przez około 30 minut podczas jednej sesji.

 4. Biała Perła Paski wybielające z aktywnym węglem

  Biała Perła Paski wybielające z aktywnym węglem
  Sprawdź aktualną cenę

  Wysokiej jakości paski wybielające do zębów będące ciekawą alternatywą dla zabiegów wybielania stosowanych w gabinetach dentystycznych. To produkt nasączony aktywnym węglem, który nie zawiera w swoim składzie nadtlenków. Dzięki temu nie powoduje podrażnienia dziąseł czy nadwrażliwości zębów. Pierwsze efekty stosowania pasków widać natychmiast. Zęby stają się bielsze i zdecydowanie bardziej lśniące. W skład zestawu wchodzi także oczyszczająca pasta do zębów.

 5. Bright White New Paski Wybielające

  Bright White New Paski Wybielające
  Sprawdź aktualną cenę

  Proste w użyciu paski wybielające do zębów z certyfikatem CE i FDA. Posiadają delikatny, miętowy smak i są bardzo skuteczne w działaniu. Doskonale sprawdzają się w warunkach domowych i nie tylko. Stosować je można w domu lub w pracy. Dają szybki efekt i nie wymagają odwiedzania gabinetu stomatologicznego. Są to produkty bezpieczne dla szkliwa zębów – nie niszczą go i nie osłabiają. W skład opakowania wchodzi 28 sztuk pasków wybielających.

Jakie paski wybielające kupić?

Każdy chciałby mieć chyba śnieżnobiałe zęby. Nie każdego stać jednak na profesjonalne wybielanie uzębienia w gabinecie stomatologicznym. Rozwiązaniem w tym przypadku są więc paski wybielające do zębów. Jak wybrać te odpowiednie dla siebie? Czym się warto w tej sytuacji sugerować?

 • Łatwość stosowania – w opakowaniu powinna znajdować się dokładna instrukcja użytkowania pasków. Na ogół trzeba je przykleić do szkliwa i pozostawić na określony czas np. 30 minut. Paski nie zsuwają się z zębów, gdyż są od strony wewnętrznej pokryte żelem.
 • Ilość pasków w opakowaniu – w opakowaniu powinna znaleźć się ilość pasków pozwalająca na przeprowadzenie pełnej kuracji wybielającej zęby, bez potrzeby kupowania kolejnego opakowania. Standardowo kuracja taka trwa 14 dni, a więc w skład opakowania często wchodzi 28 sztuk pasków do wybielania zębów górnej i dolnej szczęki.
 • Skład – najczęściej żel wybielający pokrywający paski zawiera nadtlenek wodoru. Substancja ta w niewielkiej ilości nie wpływa negatywnie na zęby. Powoduje natomiast ich rozjaśnienie, wybielenie. Dodatkowo nadtlenek wodoru działa antybakteryjnie i pomaga w walce z krwawieniem dziąseł. Oprócz tego paski wybielające często zawierają węgiel aktywny.
 • Bezpieczeństwo stosowania – wiele osób  uważa, że stosowanie pasków wybielających powoduje nadwrażliwość zębów czy problemy z dziąsłami. Jednak tak wcale być nie musi. Trzeba jednak stawiać na preparaty certyfikowane.
 • Akcesoria dodatkowe – w skład opakowania z paskami wybielającymi coraz częściej wchodzą także akcesoria dodatkowe np. skala pozwalająca na określenie koloru szkliwa przed i po kuracji. Czasem w opakowaniu znaleźć można flamaster ułatwiający rozprowadzanie środka rozjaśniającego szkliwa w trudno dostępnych miejscach. Przy jego pomocy można też pozbyć się uciążliwego osadu z linii dziąseł itd. Niekiedy w opakowaniu znajduje się także funkcjonalny woreczek do przechowywania pasków wybielających.

Czy warto kupić paski wybielające?

Paski wybielające do zębów cieszą się coraz większą popularnością i naprawdę trudno się temu dziwić. Dzięki nim bez wychodzenia z domu, relatywnie niskim kosztem można uzyskać naprawdę ładny, śnieżnobiały uśmiech. Odbywa się to w sposób w 100% bezpieczny dla szkliwa zębów.

Wyjątkowa skuteczność pasków wybielających tkwi w innowacyjnej formule ich produkcji. Działają one na zęby bardzo szybko i już w ciągu kilku dni można uzyskać za ich pomocą uzębienie bielsze o minimum jeden odcień. Eksperci są zdania, że najlepsze efekty paski dają stosowane wieczorem, po ostatnim posiłku, gdy człowiek udaje się już spać. To jednak nie jest reguła. Kluczem do sukcesu jest za to z całą pewnością regularność.

Paski wybielające do zębów są dla nich w pełni bezpieczne. Wykorzystywane w tym przypadku substancje są też powszechnie stosowane przez stomatologów w specjalistycznych gabinetach, ale w większych ilościach. Paski wybielające są tańszym sposobem na wybielanie zębów niż zabiegi przeprowadzane przez dentystów.  Jednak ich skuteczność jest równie wysoka.

Popularni producenci pasków wybielających

Sklepy warte uwagi