Trymer do nosa to niewielkich rozmiarów urządzenie służące do usuwania owłosienia z nosa czy uszu. Działa podobnie jak trymer do brody. Jest to bowiem po prostu bardzo dokładna golarka. Trymer goli, a nie wyrywa włosy. Jest więc delikatny w działaniu i nie powoduje uczucia dyskomfortu. Dzięki niemu śluzówka nosa nie jest podrażniona, a skóra się nie napręża. Za sprawą kompaktowej formy operowanie trymerem jest niezbyt skomplikowane.

Ranking trymerów do nosa

 1. Trymer do nosa BaBylissMEN MT890E Japońska Stal

  BaBylissMEN MT890E Japońska Stal

  Wielofunkcyjny trymer 12w1 z akumulatorem litowo-jonowym. Pozwala on na 120 minut pracy bezprzewodowej. Urządzenie wyposażone jest w 5 łatwych w montażu wymiennych głowic tnących. W skład zestawu wchodzą m.in. nasadka grzebieniowa do brody, nasadka grzebieniowa do zarostu czy nasadki grzebieniowe do brwi. To urządzenie wodoodporne.

 2. Trymer Philips Multigroom series 7000 14w1 MG7720/15

  Philips Multigroom series 7000 14w1 MG7720/15

  Wysokiej jakości urządzenie z 14 nasadkami w zestawie. Nadaje się co ciała, włosów i brody. Po zaledwie jednej godzinie ładowania działa przez dwie godziny. To model wodoodporny, który używać można pod prysznicem czy bieżącą wodą. Trymer wykonany jest ze stali szlachetnej. Posiada też elementy gumowe.

 3. BaBylissMEN MT726E Titanium Multi

  BaBylissMEN MT726E Titanium Multi

  Funkcjonalny trymer do zarostu, brwi, uszu czy nosa. Wysoka precyzja jego działania to zasługa ostrzy ze stali tytanowej. Model ten posiada trzy wymienne głowice tnące. Na uwagę zasługują również trzy nasadki grzebieniowe do zarostu i jedna nasadka grzebieniowa do ciała. Osobny trymer służy do usuwania włosów z nosa. Urządzenie zasilane jest bezprzewodowo.

 4. Philips Multigroom series 3000 9w1 MG3740/15

  Philips Multigroom series 3000 9w1 MG3740/15

  Nowoczesne urządzenie typu 9w1 z kilkoma nasadkami wysokiej jakości. Jest odpowiednie do stylizacji fryzury czy zarostu. Stalowe ostrza są dokładne w działaniu i przez lata zachowują pierwotną ostrość. W skład zestawu wchodzą także nasadki do zarostu, brody czy włosów. To urządzenie po 16 godzinach ładowania działa bez przerwy nawet przez godzinę.

 5. Remington PG6130

  Remington PG6130

  Wysokiej klasy trymer z tytanowymi, samoostrzącymi się ostrzami. W skład zestawu wchodzi 5 wymiennych nakładek i 4 wymienne końcówki. To model bezprzewodowy, który na jednym ładowaniu działa bez przerwy nawet 40 minut. W pełni naładowany jest po 16 godzinach. Produkt posiada wskaźnik LED i funkcjonalną podstawkę.

 6. Trymer do nosaPanasonic ERGN30

  Prosty w obsłudze trymer do włosów w nosie i uszach. Posiada ostrze z podwójną krawędzią, które skutecznie tnie włosy z boku i od góry. Sprawdza się przy detalach i cięciu pojedynczych włosów. Nowoczesny system czyszczenia Vortex sprawia, że ścięte włosy można szybko wypłukać bez konieczności zdejmowania głowicy z ostrzem. Produkt doskonale sprawdza się przy cięciu włosów na brwiach czy w innych miejscach na ciele. To model wodoodporny, który świetnie radzi sobie zarówno na mokro, jak i na sucho. Nie ma najmniejszych problemów z jego myciem.

Jaki trymer do nosa kupić?

Trymer do nosa, jak sama nazwa wskazuje, pozwala na szybkie i bezbolesne pozbycie się z nosa mało estetycznego owłosienia. Przy okazji większość urządzeń tego typu wykorzystać można także w innych miejscach na ciele. Jaki trymer do nosa wybrać dla siebie? Na jakie elementy warto zwrócić uwagę przy jego zakupie?

 • Zasilanie – do wyboru są modele zasilane akumulatorowo, sieciowo oraz sieciowo-akumulatorowo. Najlepszym wyborem są te ostatnie urządzenia, bo sprawdzają się w każdych warunkach i są najbardziej uniwersalne. Korzystać z nich można mając dostęp do gniazdka elektrycznego i w terenie.
 • Jakość ostrzy – oczywiście ostrza powinny być ostre. Trymer powinien bowiem wycinać włoski, a nie je urywać, gdyż to powoduje ból. W praktyce najlepiej sprawdzają się ostrza wykonane ze stali nierdzewnej ostrzone laserowo.
 • Wymienne nasadki – w przypadku urządzeń wielofunkcyjnych, trymer sprawdza się w przypadku nie tylko nosa, ale i uszu czy zarostu. W skład takiego zestawu wchodzą wówczas wymienne końcówki, które ułatwiają dostęp do danego miejsca.
 • Wodoszczelność – urządzenia wodoszczelne można bez obaw użytkować nie tylko na sucho, ale i na mokro np. pod prysznicem. Takie modele są bardzo wygodne w użytkowaniu
 • Wbudowane światełko – dzięki oświetleniu można łatwiej usuwać włoski z miejsc trudno dostępnych.
 • Powłoka antybakteryjna – za jej sprawą w trymerze nie namnażają się bakterie. Korzystnie z takiego urządzenia jest w pełni bezpieczne. Skóra po trymowaniu nie jest podrażniona i nie rozwijają się w jej przypadku stany zapalne różnego rodzaju.
 • Obudowa – bardzo często jest ona plastikowa, niekiedy wzmocniona elementami metalowymi. Musi być ona jednak przede wszystkim odporna na wibracje, które powstają w czasie pracy. Warto też zdecydować się na model z dobrze wyprofilowaną rączką. Jest ona niezbędna do tego, aby w czasie trymowania pozostać precyzyjnym.
 • Akcesoria dodatkowe – najczęściej spotkać się można ze stojakiem na wszystkie części. Atutem jest z całą pewnością etui do przechowywania trymera. Są modele z regulacją intensywności pracy czy ze wspomnianym już wbudowanym światłem.

Czy warto kupić trymer do nosa?

Owłosienie w nosie to nic przyjemnego, dlatego też warto się go pozbywać. Do tego służy niepozorne urządzenie zwane trymerem. Działa ono jak precyzyjna golarka. Goli włosy, ale ich nie wyrywa.  To o tyle istotne, że nos jest delikatnym miejscem i wyrywanie włosków byłoby w tym przypadku niezwykle bolesne. Trymer nie podrażnia skóry i jej nie napręża. Jest także prosty w obsłudze.

Trymer do nosa nie wyrywa włosów z cebulkami, ale ucina je na określonej długości. Sprawia, że bardzo szybko można pozbyć się zbędnego i mało estetycznego owłosienia z nosa, a niekiedy i z innych części ciała. Wiele trymerów to bowiem urządzenia wielofunkcyjne z wieloma nakładkami w zestawie.

W praktyce trymer do nosa wystarczy włączyć, ustawić go w odpowiedniej pozycji i dotknąć golącą końcówką wybrane miejsce. Budowa tego urządzenia jest skonstruowana tak, że nie uszkadza ono delikatnej skóry okolic nosa i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Warto więc w nie oczywiście zainwestować.

Popularni producenci trymerów do nosa

Sklepy warte uwagi