Dmuchane jacuzzi ogrodowe to nic innego jak dmuchany basen ogrodowy z funkcją SPA. Pozwala ono na zażycie masażu wodnego, kiedy tylko przyjdzie na to ochota. Jacuzzi tego rodzaju ustawić można bowiem z powodzeniem w swoim ogrodzie. Basen z funkcją hydromasażu umożliwia wytwarzanie bąbelków z odpowiednią częstotliwością. Niekiedy dopasować do swoich potrzeb można również temperaturę wody, co pozwala na korzystanie z dmuchanego  jacuzzi także wieczorem.

Ranking dmuchanych jacuzzi ogrodowych

 1. Intex Jacuzzi Deluxe Purespatm (28454NL)
  Intex Jacuzzi Deluxe Purespatm (28454NL)
  Sprawdź aktualną cenę

  Wysokiej klasy jacuzzi ogrodowe odpowiednie dla czterech dorosłych osób. Uruchamiane jest za pomocą łatwego w obsłudze panelu sterowania. Stanowi ono połączenie nowoczesnego systemu uzdatniania wody twardej i systemu sanityzacji wody słonej. Dzięki systemowi podgrzewania pozwala na dopasowanie temperatury do swoich potrzeb. Całość wykonana jest z wytrzymałego PVC. Basen napełniany jest za pomocą dołączonej do zestawu pompy. Nie sprawia większych problemów w transporcie.
 2. Bestway Jacuzzi Spa Lay-z-spa Palm Springs (54144)
  Bestway Jacuzzi Spa Lay-z-spa Palm Springs (54144)
  Sprawdź aktualną cenę

  Ogrodowy zestaw SPA, który rozłożyć można także na tarasie czy w łazience. W skład  wyposażenia wchodzi basen, podgrzewacz, pompa i filtr. Produkt posiada elektroniczny panel obsługi i poliestrową pokrywę zapinaną na wygodne klamry. Na uwagę zasługuje system masażu, system podgrzewania wody, opcja kompletnego filtrowania wody, cyfrowe sterowanie pompą, amortyzujące dno i pokrywa górna z komorą termiczno-powietrzną. Całość  wykonana jest z zastosowaniem technologii Tri-Tech.
 3. Intex Dmuchane Jacuzzi Pure Spa 28404
  Intex Dmuchane Jacuzzi Pure Spa 28404
  Sprawdź aktualną cenę

  Dmuchane jacuzzi ogrodowe wykonane z wysokiej jakości winylu, który skrywa wielokomorowy, specjalny system Intex. Basen jest wytrzymały, stabilny i komfortowy. Za sprawą szerokich burt pozwala na wygodne opieranie się w czasie relaksu w SPA. W skład zestawu wchodzą m.in. pompa basenowa, wydajny podgrzewacz wody, manometr czy zmiękczacz wody. Do basenu dodana jest też mata  ochronna  i specjalne nakrycie mocowane na klipsy. Spowalnia ono proces wychładzania się wody.
 4. Uniprodo Jacuzzi Ogrodowe 600L 4 Osoby Unipools02
  Uniprodo Jacuzzi Ogrodowe 600L 4 Osoby Unipools02
  Sprawdź aktualną cenę

  Wysokiej jakości jacuzzi ogrodowe dla czterech osób o pojemności 600 litrów wody. Idealne do ogrodu, tarasu czy na działkę.  Posiada pompę powietrza o mocy 600W i system masażu ze 100 dyszami. Woda osiąga temperaturę do 42 stopni Celsjusza. Na uwagę zasługuje łatwy w obsłudze panel z wyświetlaczem LED i pompa filtrująca, a także  akcesoria w postaci zestawu naprawczego, filtra, tuby czy osłony. Model wykonany jest z laminowanego PVC.
 5. Mspa Nadmuchiwane Jacuzzi Aurora 700 L D-Au04
  Mspa Nadmuchiwane Jacuzzi Aurora 700 L D-Au04
  Sprawdź aktualną cenę
  Dmuchane jacuzzi ogrodowe z ukośną komorą powietrza. Jest stabilne i posiada doskonale rozmieszczone dysze. Model odpowiedni dla czterech dorosłych osób. Posiada zaawansowaną funkcję automatycznego filtrowania z nowoczesnym wkładem filtrującym o najwyższej wydajności na rynku. Jacuzzi wyposażone jest we wbudowany panel sterowania z przewodowym pilotem. Samoistnie się nadmuchuje po wciśnięciu jednego przycisku. Wykonane jest z wytrzymałego PVC.

Jakie jacuzzi ogrodowe kupić?

Dmuchane jacuzzi ogrodowe przynosi wiele radości przede wszystkim w upalne, letnie dni. Pozwolić sobie na nie mogą przede wszystkim posiadacze ogrodów. Jednak nie należy podchodzić do kwestii zakupu ogrodowego SPA bez wcześniejszego zastanowienia się. Na co więc w tym przypadku warto zwrócić szczególną uwagę?

 • Kształt – ogrodowe jacuzzi mają na ogół formę prostokąta, koła czy kwadratu. Bywają również owalne. Wybór jednego z nich to kwestia gustu. Można je dowolnie przenosić z miejsca na miejsce z uwagi na dmuchaną formę.
 • Wielkość – zdecydowana większość modeli przeznaczona jest dla czterech dorosłych osób, ale spotkać się można również z takimi, które przypominają małe baseny.
 • Materiał wykonania – większość dmuchanych jacuzzi ogrodowych wykonanych jest z wielowarstwowego PCV lub winylu. To materiał odporny na działanie działanie promieniowanie słonecznego. Dlatego też dmuchane SPA wykorzystywać można z powodzeniem przez wiele lat.
 • Dysze – znaczenie ma ich ilość i możliwość regulacji ciśnienia strumienia wody. Do wyboru są dysze punktowe, kierunkowe i powietrzne. Warto wiedzieć również w jakim stopniu są to dysze wpuszczane poniżej powierzchni wanny.
 • Wyposażenie – nowoczesne jacuzzi ogrodowe w wersji dmuchanej zawierać może np. zintegrowaną pompę filtrującą, podgrzewacz wody (zintegrowany lub nie), dysze masujące, system masażu bąbelkowy, panel sterowania (także cyfrowy), filtr do oczyszczania twardej wody, matę z pokrywą chroniącą przed spadkiem temperatury wody.
 • Rodzaj oferowanych masaży – najprostszym rodzajem jest masaż wodny, a więc popularny hydromasaż. W tym przypadku dysze znajdują się na dnie wanny, z jej tyłu oraz po bokach. Masowanie odbywa się za pomocą wody. Masaż powietrzny zwany także perełkowym dotyczy sytuacji, gdy dysze znajdują się w dnie wanny. Masowanie odbywa się za pomocą powietrza. Ostatni rodzaj masażu to masaż wodno-powietrzny z największą liczbą  dysz. Stanowi on połączenie masażu wodnego i powietrznego.

Czy warto kupić dmuchane jacuzzi ogrodowe?

Posiadanie własnego ogrodowego dmuchanego jacuzzi ma sporo zalet. Przede wszystkim jest to inwestycja na wiele lat, która zapewni wiele pełnych relaksu chwil na świeżym powietrzu przede wszystkim w letnie dni. Dzięki temu wcale nie trzeba udawać się do centrum SPA, aby skorzystać z hydromasażu.

Wybór jacuzzi ogrodowych na rynku jest coraz większy. Dzięki temu każdy może znaleźć model odpowiedni dla siebie i swoich potrzeb. Największą popularnością cieszą się jacuzzi przeznaczone na cztery dorosłe osoby. Są one idealnym rozwiązaniem w większości przypadków. Korzystać z nich mogą pary czy rodziny z dziećmi. Co ciekawe, ogrodowe jacuzzi dmuchane są bardzo efektowne pod względem wizualnym. Nie trzeba się więc bać tego, że oszpecą one ogród. Wręcz przeciwnie – mogą stanowić dodatkowy element dekoracyjny. W zależności od osobistych preferencji zdecydować się można na jacuzzi okrągłe, owalne, prostokątne czy kwadratowe. Największą popularnością cieszą się modele ze zintegrowaną pompą wody.

Popularni producenci dmuchanych jacuzzi do ogrodu