Tabletki na potencję to lekarstwa, które poprawiają wzwód oraz gotowość seksualną mężczyzn. Mają zazwyczaj pozytywny wpływ na układ krążenia, co sprawia, że w czasie wzwodu do członka dociera więcej krwi. Nie są to jednak afrodyzjaki i nie wywierają wpływu na ochotę na seks. Tabletki na potencję są przeznaczone dla mężczyzn dorosłych w każdym wieku. Przychodzą z pomocą, gdy za problemy z potencją odpowiadają czynniki organiczne np. choroby układu krążenia.

Ranking tabletek na potencję

 1. Tabletki na potencję Maxon Active 25mg 4 tabl.

  Tabletki na potencję Maxon Active 25mg 4 tabl.
  Sprawdź aktualną cenę

  Produkt poprawiający jakość życia seksualnego mężczyzn w warunkach pobudzenia seksualnego. Wskazany jest do stosowania u panów z zaburzeniami erekcji, a więc niezdolnością uzyskania bądź utrzymania erekcji członka, która byłaby wystarczająca do odbycia stosunku seksualnego. Produkt zaliczany jest do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Erekcję wywołuje poprzez działanie obwodowe. Substancją czynną jest tutaj syldenafil.

 2. Tabletki Mensil 25mg 4 tabl.

  Tabletki Mensil 25mg 4 tabl.
  Sprawdź aktualną cenę

  Tabletki na erekcję zawierające syldenafil w dawce 25 mg. Wspomaga uzyskanie oraz utrzymanie erekcji. Ułatwia napływ krwi do prącia. Produkt jest dostępny bez recepty. Działa już po 12 minutach od zażycia i pozwala na osiągnięcie erekcji przez okres do 5 godzin. Tabletki można rozgryzać lub żuć. Po przegryzieniu rozpuszczają się w ustach, nie wymagając popijania. Produkt jest przeznaczony dla mężczyzn powyżej 18. roku życia, którzy zmagają się z zaburzeniami erekcji.

 3. Maxigra Go 25mg 4 tabl.

  Maxigra Go 25mg 4 tabl.
  Sprawdź aktualną cenę

  Produkt przeznaczony dla dorosłych mężczyzn. Stosowany powinien być w przypadku zaburzeń erekcji. To stan, który objawia się brakiem możliwości uzyskania bądź utrzymania erekcji, która pozwalałby na odbycie stosunku seksualnego. Tabletki można rozgryzać lub żuć. Zawierają one syldenafil. To substancja czynna zaliczana do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Substancja ta powoduje rozkurczenie naczyń krwionośnych w członku, co pozwala na zwiększenie napływu krwi do członka podczas podniecenia seksualnego.

 4. Tabletki na potencję Inventum 25mg 4 tabl.

  Tabletki na potencję Inventum 25mg 4 tabl.
  Sprawdź aktualną cenę

  Produkt leczniczy dla dorosłych mężczyzn stosowany przy zaburzeniach erekcji. Jest to niemożność uzyskania i utrzymania wzwodu niezbędnego do odbycia stosunku seksualnego. W skład jednej tabletki wchodzi 2 5 mg sidenafilu w formie syldenafilu cytrynianu. Substancja ta wspomaga rozkurcz naczyń krwionośnych w członku i zwiększa napływ krwi w czasie podniecenia seksualnego. Produkt nie powinien być stosowany u panów, którzy nie cierpią z powodu zaburzeń erekcji.

 5. Tabletki Silcontrol 25mg 4 tabl.

  Tabletki Silcontrol 25mg 4 tabl.
  Sprawdź aktualną cenę

  Tabletki na erekcję stosowany w przypadku zaburzeń wzwodu u dorosłych mężczyzn. Impotencja to niemożność uzyskania bądź utrzymania erekcji penisa w celu odbycia stosunku płciowego. W skład jednej tabletki wchodzi 25 mg sidenafilu w formie cytrynianu. Produkt działa rozkurczowo na naczynia krwionośne w prąciu. Zwiększa napływ krwi do członka w czasie podniecenia seksualnego. Tabletkę należy zażyć na około 60 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym.

Jakie tabletki na potencję kupić?

Problemy z potencją dotknąć mogą każdego mężczyzny i nie jest to powód do wstydu. Jednym z rozwiązań w tej sytuacji są tabletki na potencję. Jak wybrać te odpowiednie dla siebie? Co trzeba wziąć pod uwagę przy ich zakupie?

 • Skład – większość tabletek na erekcję zawiera sildenafil, podobnie jak leki wydawane na receptę. Jest to substancja, które ingeruje w mechanizm wzwodu poprzez ograniczenie aktywności fosfodiesterazy typu 5. Poprawia to zdolność uzyskania i utrzymania erekcji. Takie tabletki nie są jednak afrodyzjakami i nie powodują podniecenia. Tabletki na erekcję mogą też zawierać inne składniki, na ogół pochodzenia naturalnego, które oddziałują na niektóre elementy ciągu reakcji prowadzących do wzwodu. Są to m.in. ekstrakt z buzdyganka naziemnego (zwiększa poziom testosteronu), korzeń żeń-szenia czy l-arginina. Poza tym stosuje się nasiona guarany, korę sosny, wyciąg z korzenia macy, ekstrakt z szafranu, cynk selen czy witaminy E i B6.
 • Przeciwwskazania do stosowania – wchodzący w skład wielu tabletek na potencję sildenafil nie jest odpowiedni dla osób po zawale serca czy udarze. Unikać go powinni mężczyźni z ciężką niewydolnością wątroby i ci, który źle reagują na leki rozszerzające naczynia krwionośne.
 • Szybkość działania – w przypadku tabletek ziołowych opartych na substancjach pochodzenia naturalnego na rezultaty poczekać trzeba kilka tygodni. W tym czasie trzeba regularnie przyjmować tabletki. Nie są one jednak odpowiednie jako natychmiastowy środek wspomagający erekcję. O wiele szybsze są tabletki z sildenafilem w składzie. Wspomagają one rozkurcz naczyń krwionośnych w członku i zwiększają napływ krwi do penisa w czasie podniecenia seksualnego. Działają już po około 30 minutach od zażycia i efekt utrzymuje się do 4-5 godzin. Mężczyzn potrzebuje przy tym podniecenia seksualnego, gdyż nie są to afrodyzjaki.

Czy warto kupić tabletki na potencję?

Tabletki na potencję zakupić można bez recepty. Większość produktów to preparaty zawierające sidenafil. To ta sama substancja czynna, która odpowiada za skuteczność samej Viagry. Posiada ona udowodniony naukowo pozytywny wpływ na potencję. Usprawnia przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, co przekłada się na lepszą jakość wzwodu.

Tabletki na potencję pobudzają układ krążenia i zwiększają drożność naczyń krwionośnych. W chwili pojawienia się naturalnego podniecenia do członka napływa tym samym więcej krwi. Penis staje się twardy, co przekłada się u mężczyzn na większą pewność siebie. Tabletki na potencję są skuteczne, gdy problemy z erekcją mają naturę organiczną np. są wynikiem palenia papierosów czy chorób układu krążenia. po produkty tego typu sięgają na ogół panowie starsi  z przerostem gruczołu krokowego czy nadciśnieniem tętniczym.

Tabletki na potencję są produktami w 100% bezpiecznymi dla zdrowia, co potwierdziły liczne badania naukowe. Zwiększają one przepływ krwi przez naczynia i działają regenerująco na nabłonki naczyń. Czasem stosowane są nawet profilaktycznie przy chorobie niedokrwiennej serca. Nie zwiększają one ryzyka zachorowania na nadciśnienie, a wręcz przeciwnie.

Popularni producenci tabletek na potencję

Sklepy warte uwagi