Chcesz kupić lodówkę, która nie tylko pomoże ci zadbać o odpowiednie przechowywanie żywności, ale dodatkowo będzie świetnie prezentować się w kuchennym wnętrzu? Sprawdź markę Haier! Poznaj najlepsze modele i dowiedz się, ile kosztują!

Haier – co to za marka?

Firma Haier to międzynarodowe przedsiębiorstwo – główna siedziba firmy znajduje się w Chinach. Na całym świecie ma 122 zakłady i zatrudnia 78 000 pracowników. Do firmowej legendy przeszła historia, gdy prezes, w odpowiedzi na reklamacje nieprawidłowo działających sprzętów, zniszczył wadliwe urządzenia młotem, w obecności pracowników. Było to na samym początku działania przedsiębiorstwa – a ten sam prezes kieruje nim do dzisiaj! Od tego czasu marka przeszła prawdziwą ewolucję, stawiając przede wszystkim na jakość proponowanych rozwiązań. W Europie marka Haier obecna jest od ponad 10 lat. Wśród najpopularniejszych produktów sygnowanych tym brandem znajdziesz lodówki, chłodziarki i zamrażarki, ale również pralki, pralko-suszarki i suszarki.

Urządzenia Haier są pozytywnie oceniane pod względem wzornictwa, ale także innowacyjnych rozwiązań. Zaskoczy cię także bardzo dobry stosunek jakości do ceny! W ofercie marki zwróć na przykład uwagę na dopracowane lodówki side by side, które możesz kupić nawet za mniej niż 4000 zł! Są oczywiście i urządzenia 10 000 zł droższe – wszystko zależy od twoich potrzeb i zakładanego budżetu.

Jak wybrać dobrą lodówkę?

Sprzęty Haier zbierają pozytywne recenzje – szybko się przekonasz, że zasłużenie – wystarczy, że porównasz parametry specyfikacji technicznej. Na co zwrócić uwagę, szukając najlepszej lodówki? Przede wszystkim na:

 • wymiary;
 • pojemność;
 • klasę energetyczną;
 • generowany podczas pracy hałas;
 • zastosowane technologie, w tym No Frost;
 • łatwe sterowanie;
 • możliwość dopasowania wnętrza do swoich potrzeb;
 • ułatwienie przechowywania produktów określonego rodzaju;
 • atrakcyjny design;
 • dodatkowe funkcje – np. dystrybutor do wody.

Kierując się tą lista, łatwo sporządzić zestawienie najciekawszych modeli marki Haier!

Najlepsze modele lodówek Haier do Twojej kuchni

Lodówki Haier to bardzo wiele sprzętów dostosowanych do różnych potrzeb. Znajdziesz wśród nich klasyczne chłodziarko-zamrażarki, modele side by side czy French Door. Czas przyjrzeć się najchętniej wybieranym propozycjom z różnych półek cenowych – zobacz, który z polecanych sprzętów sprawdzi się u ciebie!

 • HAIER HSR3918EWPGlodówka side by side, która przykuwa wzrok eleganckim designem. Chłodziarka ma pojemność 330 l, zamrażarka – 191 l. Urządzenie odznacza się cichą pracą (38 dB), a jego klasa energetyczna to E. Wśród technologii zwróć uwagę na Total No Frost a także tryb wakacyjny. Docenisz szybkie chłodzenie i mrożenie – Super-Cool i Super-Freeze. Dzięki dystrybutorowi będziesz mieć pod ręką zawsze chłodną wodę, by dbać o zdrowe nawodnienie całej rodziny. Urządzeniem łatwo sterować za sprawą elektronicznego wyświetlacza. Za ten dopracowany model zapłacisz ok. 4000 zł.
 • HAIER HTR5619ENMG – propozycja za mniej niż 3000 zł! Chłodziarka ma pojemność 234 l, zamrażarka – 114 l. To kolejny model o klasie energetycznej E, a przy tym – pracujący cicho i dyskretnie (37 dB). Znajdziesz tutaj system Total No Frost i tryb wakacyjny. Dzięki 3-drzwiowej konstrukcji zyskujesz łatwy dostęp do zamrażalnika. Na plus należy wymienić też MyZone, czyli specjalną szufladą z regulacją temperatury i Humidity Zone, czyli szufladę ze stałym poziomem wilgotności wynoszącym 90%. Docenisz też szybkie chłodzenie i mrożenie Super-Cool i Super-Freeze.
 • HAIER HTF-610DSN7 Seria Cube – świetnie oceniana lodówka z serii multidoor. Za to wysokiej klasy urządzenie zapłacisz ok. 6700 zł – będzie to jednak uzasadniony wydatek, jeśli spojrzysz na możliwości tego modelu. Pojemność chłodziarki to 428 l, zamrażarki – 200 l. Wśród technologii, oprócz Total No Frost, zwróć uwagę na trzy oddzielne obiegi powietrza – to duże ułatwienie, by dostosować temperaturę poszczególnych części urządzenia do twoich potrzeb. Specjalna strefa Switch Zone pozwala swobodnie przełączać między mrożeniem a chłodzeniem. Spodoba ci się też Humidity Zone do przechowywania warzyw i owoców oraz Dry Zone – idealne miejsce dla serów i nabiału.

Chcesz poznać więcej wartych uwagi modeli? Sprawdź lodówki Haier w sklepie MediaMarkt i wybierz sprzęt dla siebie!